Jaký typ je váš pes? - Přizpůsobte tréninkové metody povaze svého psa

Jaký typ je váš pes? - Přizpůsobte tréninkové metody povaze svého psa - Denisa Fenziová | Jesuslecitona.org

...rochu složitější… Denise Fenziová se ve ... Jaký typ je váš pes? | Dárky s motivy psů ... .. A tak bychom mohli pokračovat dál. Každý pes je totiž jiný. Nejde jen o to, jestli je malý nebo velký, tlustý nebo tenký - při tréninku hraje klíčovou roli jeho povaha. Možná si řeknete, že svého psa přece znáte jako svoje boty, ale ono je to trochu složitější… Přizpůsobte tréninkové metody povaze svého psa. FENZIOVÁ Denise. Info: Plot, 2018 (1.) - váz., 115 str. Z ang ... Fenziová Denise: Jaký typ je váš pes? - Přizpůsobte ... ... . Info: Plot, 2018 (1.) - váz., 115 str. Z angl. přel. J. Dušková Možná si řeknete, že svého psa přece znáte jako svoje boty, ale ono je to trochu složitější… Denise Fenziová se ve své nové knize věnuje deseti nejčastějších povahovým rysům, které přímo ovlivňují to, jak k psovi přistupovat, jak ho motivovat a jak ho úspěšně cvičit nebo trénovat. Fenzi, D.: Jaký typ je váš pes?: přizpůsobte výcvikové metody povaze svého psa: Fenzi, D.: Jaký typ je váš pes?: přizpůsobte výcvikové metody povaze svého psa. Pre dospelých. Každý pes je iný a pri tréningu hrá k...

INFORMACE

AUTOR
Denisa Fenziová
DIMENZE
3,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jaký typ je váš pes? - Přizpůsobte tréninkové metody povaze svého psa.pdf

POPIS

Je váš pes… – sebejistý, nebo opatrný? – soustředěný, nebo nesoustředěný? – líný, nebo pracovitý? – rád se učí nové věci, nebo raději dokola opakuje to, co už zná? A tak bychom mohli pokračovat dál. Každý pes je totiž jiný. Nejde jen o to, jestli je malý nebo velký, tlustý nebo tenký – při tréninku hraje klíčovou roli jeho povaha. Možná si řeknete, že svého psa přece znáte jako svoje boty, ale ono je to trochu složitější…Denise Fenziová se ve své nové knize věnuje deseti nejčastějších povahovým rysům, které přímo ovlivňují to, jak k psovi přistupovat, jak ho motivovat a jak ho úspěšně cvičit nebo trénovat. Protože i když máte základní tréninkové postupy v malíčku, tak na každého psa platí něco jiného. Denise Fenziová provozuje výcvikovou školu Fenzi Dog Sports Academy a tréninku psích sportů se věnuje už více než 35 let. Za tu dobu se naučila, že se vyplatí přistupovat ke psům jemně a citlivě, protože jenom tak může přivést k ochotné a efektivní spolupráci psy všech povah i plemen. O jejích soutěžních úspěších nejlépe hovoří dva tituly americké šampiónky v obedience a řada dalších ocenění z dalších psích sportů.

Chcete si přečíst knihu?Jaký typ je váš pes? - Přizpůsobte tréninkové metody povaze svého psa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Denisa Fenziová. Číst Jaký typ je váš pes? - Přizpůsobte tréninkové metody povaze svého psa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY