Falešný sňatek

Falešný sňatek - Magdalena Mintová | Jesuslecitona.org

...nější. Pokračování Falešného románu, jiskřivého příběhu o strastiplné cestě za štěstím s vynaložením minimální námahy v krutém světě kapitalismu! O tenhle sňatek Emu nic nepřipraví, i kdyby byl sebefalešnější ... Kniha Falešný sňatek - Magdalena Mintová | Dobré Knihy.cz ... . ... Falešný sňatek - 20 %. Původní cena Zdá se, že Eminy velkolepé plány se začínají konečně rýsovat, ovšem ani tentokrát to není tak jednoduché, jak si představovala. Opět se zamotává do absurdních situací a ohrožuje svou finančně zajištěnou budoucnost. Navzdory tomu se však dočkává velkého stěhování na panství Svíčkových. Ani tam však trable nekončí. Sice… Při četbě jsem si ... Falešný sňatek | Reknihy ... . Opět se zamotává do absurdních situací a ohrožuje svou finančně zajištěnou budoucnost. Navzdory tomu se však dočkává velkého stěhování na panství Svíčkových. Ani tam však trable nekončí. Sice… Při četbě jsem si říkal, že do 2. dílu - Falešný sňatek, rozhodně nepůjdu, ale možná Falešný sňatek vyzkouším, ještě si to promyslím. Jedná se o první knihu, kterou autorka napsala, takže přivírám oči. Pokud tuto knihu zhodnotím celkově, tak to byla jedna z knih, kterou bych zařadil do kategorie slabších knih. Falešný román 2017; Falešný sňatek 2018; Podobné knihy. Falešný román 2017; Kniha Falešný sňatek je v. Přečtených: 180x: Čtenářské výzvě ... Autogramiáda a křest knihy Magdaleny Mintové FALEŠNÝ SŇATEK 13.3.2018. 19. března MAGDALENA MINTOVÁ pokřtila pokračování úspěšné prvotiny Falešný román, FALEŠNÝ SŇATEK. Číst dál... Jak jsem psala na DK...Falešný román byl opravdu falešný. Nenašla jsem v něm ani kapku dobrého humoru. Pokud už je někdo opravdu tak "hloupý" jako hlavní hrdinka (velmi nesympatická), pak je mi ho opravdu, ale opravdu líto. ... Falešný sňatek. Mintová Magdalena. kniha Tak jsme se konečně dočkali druhého dílu série, o němž jsme prve mnozí ani netušili, že má být sérií! V březnu vyšel druhý díl Falešného románu s názvem Falešný sňatek, který jsme si všichni toužili přečíst, abychom se dozvěděli, kam život "českou Brigit Jones" Emu Studenou zavede, a co bude muset ještě všechno vyvést, aby se konečně zaopatřila. Hledáte Falešný sňatek od Mintová Magdalena? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR...

INFORMACE

AUTOR
Magdalena Mintová
DIMENZE
5,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Falešný sňatek.pdf

POPIS

Zdá se, že Eminy velkolepé plány se začínají konečně rýsovat, ovšem ani tentokrát to není tak jednoduché, jak si představovala. Opět se zamotává do absurdních situací a ohrožuje svou finančně zajištěnou budoucnost. Navzdory tomu se však dočkává velkého stěhování na panství Svíčkových. Ani tam však trable nekončí. Sice si může ve svém novém domově plnými doušky užívat úžasných a luxusních podmínek pro život, kromě toho si však musí zvykat i na soužití s chladnou tchyní Milenou a na nesnesitelně nudné hodiny plné plánování svatby. Jako by toho nebylo málo, Emin budoucí švagr a věčný průšvihář Filip si usmyslel, že právě teď je ten nejvhodnější čas, aby se vrátil ze svých tajemných cest, a po delší době oblažil rodinu svou přítomností. „Drahoušek“ Albert je zase neustále v práci, a tak se Ema musí přece nějak zabavit... Nakupování ani snaha psát onen legendární kriminální román ovšem brzy nestačí. Filip, kterého Ema zná trochu víc a trochu jinak, než sama vůbec tušila, totiž ani omylem nezůstává stranou a v kombinaci s Eminou příležitostnou výbušností je koexistence těchto dvou opravdu ožehavá záležitost. Ať už jde o jejich nesčetné a nekonečné hádky nebo karban, ke kterému Filip Emu zláká, končí to zpravidla poněkud podivně; s Filipem je totiž hazardní hrou takřka všechno. A ať se oba snaží, jak chtějí, ani před upracovaným Albertem podivné napětí neskryjí.

Chcete si přečíst knihu?Falešný sňatek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdalena Mintová. Číst Falešný sňatek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY