Rod: Nebezpečné stvůry jsou všude…

Rod: Nebezpečné stvůry jsou všude… - Martin Láníček | Jesuslecitona.org

...ecenzie, Kniha, Debut, CZ, 2018, hip-hop — Vydavateľstvo: Grada Autor: Martin Laníček Žáner: mystery, horor, sci-fi, fantasy, thriller Rok vydania: 2018 Počet strán: 264 Jazyk: český Hrdinom tohto bláznivo mysteriózneho béčka je hip-hoper Rod, ktorý počas večernej prechádzky ... Kniha ROD - Nebezpečné stvůry jsou všude… - Martin Láníček ... ... ... ROD Nebezpečné stvůry jsou VŠUDE..., spíš ROD a jeho výlet s manželkou na Rhodos. Možná je to tím že autora osobně znám a to že sebe sám vkládá do role Roda (čili neohroženého, statečného, silného klaďase, s morálním kodexem jak Brno), je mi trochu nesympatické. Rod - nezpochybnitelný důkaz, že knižní peklo existuje, nebezpečné stvůry jsou všude a neschopní autoři také Zboží ze stejné kategorie - ROD - Nebezpečné stvůry jsou všude… Neviditelná knihovna Pro fanoušky Bena Aaronovitche je tu román z pera britské autorky Geneviev ... Rod. Nebezpečné stvůry jsou všude… - Martin Láníček e ... ... . Rod - nezpochybnitelný důkaz, že knižní peklo existuje, nebezpečné stvůry jsou všude a neschopní autoři také Zboží ze stejné kategorie - ROD - Nebezpečné stvůry jsou všude… Neviditelná knihovna Pro fanoušky Bena Aaronovitche je tu román z pera britské autorky Genevieve Cogman. ROD - Ne...

INFORMACE

AUTOR
Martin Láníček
DIMENZE
7,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Rod: Nebezpečné stvůry jsou všude….pdf

POPIS

Mladý muž jménem Rod se cestou z hudebního klubu setká se zástupcem mimozemské civilizace, který ho obdaří mimořádnými schopnostmi. Ve stejnou dobu se na Zemi začínají zjevovat běsnící jedinci, kteří mají neustálé nutkání škodit lidem, a to i těm, co si to vůbec nezaslouží... Rod tak musí bojovat s okřídlenými, pokrčenými nebo dokonce s nehmotnými tvory, kteří se dokážou vtělit do živé či mrtvé lidské bytosti a začnou ji plně ovládat. Za činy těchto záhadných postav se často skrývají ošklivé lidské skutky... Ovládne Rod běsnící stvůry, nebo ovládnou ony jeho?

Chcete si přečíst knihu?Rod: Nebezpečné stvůry jsou všude… ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Láníček. Číst Rod: Nebezpečné stvůry jsou všude… Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY