Počátek - Lazarova válka 3

Počátek - Lazarova válka 3 - Jamie Sawyer | Jesuslecitona.org

...az možnosť kúpiť na Literama.sk. Lazarova válka 3 - Počátek ... Počátek - Lazarova válka 3 - Jamie Sawyer | Knihy Dobrovský ... . skladem. 199 Kč . doprava od 49 Kč. Do obchodu ... Pokračování sci-fi série Lazarova válka. Konrad Harris už pomalu přestal počítat, kolikrát zemřel. Každá jeho smrt v duplikantím těle měla přispět k vítězství Aliance nad Asijským Direktorátem a mimozemskými Krelly. Jenže po posledních těžkých porážkách to s Aliancí vypadá hodně špatně. Všetky informácie o produkte Kniha Počátek, porovnanie cien z ... Počátek / Lazarova válka (3) --- LEGIE - databáze knih ... ... . Všetky informácie o produkte Kniha Počátek, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Počátek. Počátek od 8,45 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Počátek Jamie Sawyer. ... Série: Lazarova válka díl 3 Jazyk: český Počet stran: 373 Konrad Harris už pomalu přestal počítat, kolikrát zemřel. Každá jeho smrt v duplikantím těle měla přispět k vítězství Aliance nad Asijským Direktorátem a mimozemskými Krelly. Studená válka (anglicky Cold War, rusky холодная война) probíhala zhruba v letech 1947-1991.Byl to stav politického a vojenského napětí mezi komunistickými státy, zejména Sovětským svazem (SSSR) a jeho satelitními státy a spojenci, a západním světem, zejména Spojenými státy americkými (USA) a jejich spojenci. ... Počátek - Lazarova válka 3. Konrad Harris už pomalu přestal počítat, kolikrát zemřel. Každá jeho smrt v duplikantím těle měla přispět k vítězství Aliance nad Asijským Direktorátem a mimozemskými Krelly. Jenže po posledních těžkých porážkách to s Aliancí vypadá hodně špatně. Počátek - Jamie Sawyer . Lazarova legie, elitní válečníci zoceleni stovkami bojových operací. I když vždy umírají jejich duplikanti, už se dostali do situací, kdy nasazovali vlastní, "pravé", životy. Kruté boje o další Artefakt u Damaškové trhliny měly tisíce obětí, a jednou z nich je možná jeden z Harrisových lidí. Jamie Sawyer 1979 v Newsbury, Berkshire. Studoval právo na University of East Anglia v Norwichi, kde získal titul magistra. V současnosti Sawyer pracuje jako obhájce na plný úvazek a praktikuje trestní právo. Pokračování sci-fi série Lazarova válka. Konrad Harris už pomalu přestal počítat, kolikrát zemřel. Každá jeho smrt v duplikantím těle měla přispět k vítězství Aliance nad Asijským Direktorátem a mimozemskými Krelly. Jenže po posledních těžkých porážkách to s Aliancí vypadá hodně špatně. Lazarova válka 3 - Počátek , Sawyer Jamie , Sawyer Jamie - Konrad Harris už pomalu přestal počítat, kolikrát zemřel. Každá jeho smrt v duplikantím těle měla přispět k vítězství Aliance nad Asijským Direktorátem a mimozemskými Krelly. Jenže po posledních těžkých porážkách to s Aliancí vypadá hodně špatně....

INFORMACE

AUTOR
Jamie Sawyer
DIMENZE
5,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Počátek - Lazarova válka 3.pdf

POPIS

Konrad Harris už pomalu přestal počítat, kolikrát zemřel. Každá jeho smrt v duplikantím těle měla přispět k vítězství Aliance nad Asijským Direktorátem a mimozemskými Krelly. Jenže po posledních těžkých porážkách to s Aliancí vypadá hodně špatně. Nadějí na zvrat je objev dalšího Artefaktu, ve kterém Aliance vidí zbraň posledního soudu. Problémem je, že se Artefakt nachází na planetě hluboko v krellském teritoriu, a že jej hodlá získat i Direktorát. Finální bitva je nevyhnutelná!

Chcete si přečíst knihu?Počátek - Lazarova válka 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jamie Sawyer. Číst Počátek - Lazarova válka 3 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY