Jak to žije ve městě: Tlač, táhni, posouvej

Jak to žije ve městě: Tlač, táhni, posouvej - - | Jesuslecitona.org

... je tu k mání - a těch dobrot k ochutnání! To je město, kam můžeš dojít pěšky, nebo jet autem či autobusem ... Jak to žije ve městě | Agátin svět ... . Toto veršované leporelo naučí děti od jednoho roku, co všechno můžou vidět ve městě. Má pevné Kniha: Jak to žije ve městě - Rebecca Finn. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Jak to žije ve škole Naklad ... Jak to zije na letisti neuveden | Sleviste.cz ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Jak to žije ve škole Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025620229 ISBN: 978-80-256-2022-9 Originál: Busy School Překlad: Králík, Bedřich Ilustrace: Rozelaar, Angie Popis: 1× kniha, lepená, 10 stran, česky Rozměry: 18 × 18 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Kniha: Jak to žije na staveništi -- Tlač, táhni, posouvej. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Podtitul: Tlač, táhni, posouvej. Leporelo s rozkládacími stránkami pro nejmenší. Můžeme přihlížet stavbě domu od ... Svojtka Jak to žije - Pečení. Tlač, táhni, posouvej . Kniha - 10 stran, česky, prostorové pohádky, leporela Uvažte si zástěry, upečeme si dort k svátku! Toto dětské leporelo je určeno pro děti od jednoho roku. Jak to žije ve městě. Jak to žije Recyklace. Jak to žije v jesličkách. ... Jak to žije Pečení Tlač, táhni, posouvej. Jak to žije u mimozemšťan ... Jak to žije na stavbě - Ahoj stavbaři! Přivezte cihly a narovnejte je na sebe. Stavíme vysoký dům. Míchačka na beton se pořád otáčí... Toto dětské leporelo je určeno pro děti od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si ma Svojtka Jak to žije na hasičské stanici. Tlač, táhni, posouvej . Leporelo je určeno pro děti od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si malí hasiči při prohlížení procvičí i jemnou motoriku. Více informací Leporelo pro děti od 1 roku, ve kterém objeví mnoho zajímavého o tom co se děje na stavbě. Přivez cihly a vyrovnej je na sebe. Nové domy sahají až do nebe! Tl...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak to žije ve městě: Tlač, táhni, posouvej.pdf

POPIS

Tolik vůní je tu k mání – a těch dobrot k ochutnání! To je město, kam můžeš dojít pěšky, nebo jet autem či autobusem. Toto veršované leporelo naučí děti od jednoho roku, co všechno můžou vidět ve městě. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si dítě při prohlížení knížky současně procvičí jemnou motoriku. Na jednotlivých stránkách může posouvat, tahat, otáčet. Objeví nové věci, o kterých si můžete společně popovídat!

Chcete si přečíst knihu?Jak to žije ve městě: Tlač, táhni, posouvej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jak to žije ve městě: Tlač, táhni, posouvej Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY