Cizinci v noci

Cizinci v noci - Haruf Kent | Jesuslecitona.org

...Přečetl si knihkupec z Prahy, Perlová ul ... Cizinci v noci cena od 5,52 € | Pricemania ... . Útlá novela, která nepotřebuje mnoho slov, ale přesto vydá za román - nebo za dva. Poměrně prostý příběh o osamělosti, o ... Provided to YouTube by Supraphon Cizinci v noci (Strangers In The Night) · Karel Vlach se svým orchestrem Album Karla Vlacha 2 ℗ 1987 SUPRAPHON a.s. Released on: 2013-06-25 Auto-generated by ... Kniha: Cizinci v noci - Kent Haruf. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop ... Cizinci v noci by Kent Haruf - goodreads.com ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... v »lyrickém věku«, tedy těch mladých, protože nejkrásnější láska je samozřejmě ta první, a navíc líbání se mladých milenců nemůže vypadat ani dojemně, natož směšně, nýbrž vždycky jen opravdov...

INFORMACE

AUTOR
Haruf Kent
DIMENZE
10,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Cizinci v noci.pdf

POPIS

Křehká novela líčí noční setkání dvou sousedů, Addie a Louise, v coloradském maloměstě Holt. Oba již před lety ovdověli a sžírá je samota. Rozhodnou se nebrat ohledy na řeči místních a začnou se stýkat. Ve svých nočních rozhovorech poodhalují jeden druhému svůj život. Kent Haruf (1943–2014) však rezignuje na ohrané dramatické líčení výčitek. Své poslední dílo psal coloradský spisovatel s vědomím, že se sám vytištěné knihy nedočká. Byl tak schopen svým postavám vdechnout vzácný smířlivý odstup, s nímž se dokážou povznést nad nepříjemnosti a vychutnat si tak momenty štěstí. Jejich děti, především pak syn Addie, jsou však kategoricky proti a dají milencům ultimátum, které již nelze brát na lehkou váhu.

Chcete si přečíst knihu?Cizinci v noci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Haruf Kent. Číst Cizinci v noci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY