Velký objev - Naše cesta do katolické církve

Velký objev - Naše cesta do katolické církve - Ulf Ekman, | Jesuslecitona.org

...lf. Info: Karmelitánské nakladatelství, 2018 (1 ... Velký objev | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... .) - brož., 208 str. Ze sloven. přel. J. Lachman EAN: 9788075660435 ISBN: 978-80-7566-043-5 ... Kniha: Velký objev - Naše cesta do katolické církve - Ulf Ekman; Birgitta Ekmanová ... mnoha katolíkům může pomoci lépe pochopit a zamilovat si svou církev. (naše cesta do katolické církve) Předmětná hesla Ekman, Ulf, 1950-Ekman, Birgitta, 1948-Livets ord Velký objev - Naše cesta do katolické církve - Ekman, Ulf,Ekmanová, Birgitta, Brožovaná. V životním hledání manželů Ekmanových seh ... Naše cesta do katolické církve - Vyhledávání na Heureka.cz ... . V životním hledání manželů Ekmanových sehrála důležitou úlohu slova svaté Brigity Švédské: „Pane, ukaž mi svou cestu a dej mi ochotu se po ní vydat." Své obrácení prožili jako mladí v prostředí lute... Velký objev. Kdo napsal knihu Velký objev? Autorem je Ulf Ekman, Birgitta Ekman. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Registrovat Přihlásit . ... Naše cesta do katolické církve. 70% 4 2. Hodnotit lze až po přihlášení ... Velký objev - Naše cesta do katolické církve. ... Roku 1983, po návratu z pobytu v USA založil v Uppsale biblickou školu a vzápětí první sbor církve Slovo života. Zatímco se kostely ve Švédsku vyprazdňovaly, jejich církev se dynamicky rozrůstala. Biblická škola v Uppsale formovala zástupy pastorů a kazatelů.. Velký objev - Naše cesta do katolické církve kniha od: Ulf Ekman, Birgitta Ekman. 90 % ... Kniha Velký objev - Naše cesta do katolické církve Přidat komentář. Hanka_Bohmova. 1 11. února. O existenci Ulfa a Birgitt jsem věděla, nyní se ke mně náhodou dostalo jejich vyprávění, a tak jsem ho nenechala ležet. ... Velký objev Naše cesta do katolické církve . Ulf Ekman; Ulf Ekman . 4,4 . Sledovať autora ... Krátce poté, co Ulf oslavil své šedesátiny, se manželé rozhodli zažádat o přijetí do římskokatolické církve. Jejich krok pochopitelně vyvolal bouřlivé reakce po celém světě. Od zítřka (14.5.) budeme ve Čtení na pokračování otevírat...

INFORMACE

AUTOR
Ulf Ekman,
DIMENZE
11,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Velký objev - Naše cesta do katolické církve.pdf

POPIS

V životním hledání manželů Ekmanových sehrála důležitou úlohu slova svaté Brigity Švédské: „Pane, ukaž mi svou cestu a dej mi ochotu se po ní vydat.“ Své obrácení prožili jako mladí v prostředí luterské církve, Ulf se stal pastorem. Roku 1983, po návratu z pobytu v USA založil v Uppsale biblickou školu a vzápětí první sbor církve Slovo života. Zatímco se kostely ve Švédsku vyprazdňovaly, jejich církev se dynamicky rozrůstala. Biblická škola v Uppsale formovala zástupy pastorů a kazatelů z mnoha zemí světa. Nejprve se Ekmanovi silně vymezovali vůči tradičním církvím, především vůči církvi katolické, avšak léta studií pramenů a mnohá setkání s „probuzenými“ katolíky v nich vyvolala změnu smýšlení. Proces hledání trval dlouhých dvacet let. Krátce poté, co Ulf oslavil své šedesátiny, se manželé rozhodli zažádat o přijetí do římskokatolické církve. Jejich krok pochopitelně vyvolal bouřlivé reakce po celém světě. Své svědectví nesepsali za cílem živit kontroverzi; jejich vyprávění dýchá zralostí, pokorou a vděčností za všechny etapy životní cesty, za všechna setkání, která je na cestě posunula o krůček dál. Cenné jsou i jejich protrpěné pohledy na roli papeže v církvi, na jednotu církve, slavení eucharistie, mariánskou úctu… Knihu lze chápat jako „katechismus v kostce“: mnoha katolíkům může pomoci lépe pochopit a zamilovat si svou církev.

Chcete si přečíst knihu?Velký objev - Naše cesta do katolické církve ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ulf Ekman,. Číst Velký objev - Naše cesta do katolické církve Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY