Pod zámkem: Byla jsem obětí sektářského otce

Pod zámkem: Byla jsem obětí sektářského otce - Maude Julienová | Jesuslecitona.org

...é instituce, vytvořil ... Byla jsem obětí sektářského otce ... Pod zámkem - Byla jsem obětí sektářského otce ... . Poprvé o hrůzách osmnáctiletého věznění vlastním otcem.I po více než padesáti letech si Maude Julienová pamatuje ten zvuk, když se za ní zavřela mříž. Její otec právě koupil pochmurný dům obklopený parkem v oblasti Saint-Omer.Maude, které tehdy byly tři roky Pod zámkem Maude Julienová ... Jak jsem přežila šílený plán svého otce. ... která byla obětí svého úchylného sektářského otce ... Pod zámkem | KNIHCENTRUM.cz ... . ... která byla obětí svého úchylného sektářského otce a později se stala psychoterapeutkou. (…) Nakonec se rozhodla pomáhat obětem uvěznění, které se staly hračkou v rukách svých zničujících guru. Z domu, který byl svědkem jejího utrpení ... Julienová Maude: Pod zámkem - Byla jsem obětí sektářského otce. ... svědectví ženy, která byla obětí svého úchylného sektářského otce a později se stala psychoterapeutkou. (…) Nakonec se rozhodla pomáhat obětem uvěznění, které se staly hračkou v rukách svých zničujících guru. Z domu, který byl svědkem jejího ... Pod zámkem Julien, Maude. 2 dny. Naše cena: 247 Kč (e-book) Pod zámkem Julienová, Maude. skladem. ... Byla jsem obětí sektářského otce Autor: Maude Julien - I po více než padesáti letech si Maude Julienová pamatuje ten zvuk, když se za ní zavřela mříž. Její otec právě koupil pochmurný dům obklopený parkem v oblasti ... Pod zámkem. Byla jsem obětí sektářského otce. Poprvé o hrůzách osmnáctiletého věznění vlastním otcem. I po více než padesáti letech si Maude Julienová pamatuje ten zvuk, když se za... Kupte e-knihu Pod zámkem od Maude Julien na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 % Tituly autora Maude Julienová - Pod zámkem - Byla jsem obětí sektářského otce...

INFORMACE

AUTOR
Maude Julienová
DIMENZE
12,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod zámkem: Byla jsem obětí sektářského otce.pdf

POPIS

I po více než padesáti letech si Maude Julienová pamatuje ten zvuk, když se za ní zavřela mříž. Její otec právě koupil pochmurný dům obklopený parkem v oblasti Saint-Omer. Maude, které tehdy byly tři roky, zde bude žít zavřená, aniž by kdy šla do školy, aniž by kdy měla přátele. Je také uzavřená psychicky, protože patriarcha chce ze své dcery udělat „nadčlověka“. Musí se učit překonávat strach, nouzi, bolest i samotu, aby byla schopná uskutečnit poslání, k němuž ji předurčil. Až po dlouhé době pochopí, že její otec, vysoký hodnostář ezoterické zednářské instituce, vytvořil závratný projekt, v němž ona hraje hlavní roli. Jak se zbavit tak extrémního vlivu? Kde najít sílu uniknout z takového zajetí? Maude se podařilo v osmnácti letech opustit vězení svého dětství. A pak, po dlouhém úsilí, si vydobýt svou svobodu.

Chcete si přečíst knihu?Pod zámkem: Byla jsem obětí sektářského otce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maude Julienová. Číst Pod zámkem: Byla jsem obětí sektářského otce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY