Objevte své PROČ: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým

Objevte své PROČ: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým - Simon Sinek | Jesuslecitona.org

...oč je praktickou cvičebnicí a navazuje tam, kde Začněte s PROČ skončila ... Objevte své PROČ (Jak najít smysl pro sebe i svůj tým ... ... . ... Od roku 2011, kdy posílil tým Start With Why, pomáhá organizacím po celém světě, vzdělává lídry a spoluvytváří prostředí, ve kterém může vzkvétat každý z ... Andrea Tkačuková: Objevte své PROČ: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým ... Proč je smysl v práci důležitý a jak ho můžeme podporovat u sebe a ve svém týmu? Jak se hledá smysl ... Kniha Objevte své PROČ navazuje tam, kde Začněte s PROČ skončila. Uk ... Andrea Tkačuková: Objevte své PROČ: Jak najít smysl pro ... ... ... Kniha Objevte své PROČ navazuje tam, kde Začněte s PROČ skončila. Ukáže vám, jak uplatnit poznatky ze Sinekovy knihy v praxi - jak najít ve své práci více inspirace a naopak také inspirovat ostatní kolem vás. „Věřím, že spokojenost je naším právem, nikoliv privilegiem. Kniha: Objevte své PROČ (Jak najít smysl pro sebe i svůj tým) Autor: Simon Sinek - - Knihy Simona Sineka Začněte s PROČ a Lídři jedí poslední přiměly již miliony čtenářů, aby změnili poh...

INFORMACE

AUTOR
Simon Sinek
DIMENZE
7,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Objevte své PROČ: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým.pdf

POPIS

Knihy Simona Sineka Začněte s PROČ a Lídři jedí poslední přiměly již miliony čtenářů, aby změnili pohled na všechno, co dělají – v osobním i pracovním životě. Díky nim se i u nás mění profesionální motivace a firemní kultura už několik let k lepšímu. Kniha Objevte své PROČ navazuje tam, kde Začněte s PROČ skončila. Ukáže vám, jak uplatnit Sinekovy poznatky v praxi – jak opravdu najít ve své práci inspiraci a zároveň nadchnout ostatní. V knize, která je současně cvičebnicí, najdete konkrétní postupy, úkoly a tipy pro jednotlivé fáze procesu objevování vašeho osobního a týmového PROČ. A také odpovědi na různé palčivé otázky: -Co mám dělat, když moje zaměstnání neodpovídá mému PROČ? -Co když se moje PROČ podobá PROČ mého konkurenta? -Mohu mít víc než jedno PROČ? -Co když se náš tým nedokáže shodnout na společném PROČ? Nezáleží na tom, zda jste právě nastoupili do svého prvního zaměstnání, jestli jste vedoucím týmu nebo dlouholetým ředitelem firmy. Návody a cvičení v této knize vám pomohou na cestě k trvalému úspěchu a pocitu naplněnosti.

Chcete si přečíst knihu?Objevte své PROČ: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon Sinek. Číst Objevte své PROČ: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY