Bilingvismus a bilingvní výchova: na příkladu bilingvismu česko-německého

Bilingvismus a bilingvní výchova: na příkladu bilingvismu česko-německého - Martin Lachout | Jesuslecitona.org

...ýchova na příkladu bilingvismu česko-německého: Martin Lachout: 2017: Bytí a čas: Martin Heidegger: 2018: Cestovný lexikón Slovenskej republiky 2005/2006 2005: Clinical Data-Mining in Practice-Based Research: Social Work in Hospital Settings 2002: Co je eutanazie: Josef Kuře: 2018: Creative Tourism 2010 Tituly autora Martin Lachout - Bilingvismus a bilingvní výchova na příkladu bilingvismu česko-německého Přejít na PubMed ... Bilingvismus a bilingvní výchova: na příkladu bilingvismu ... ... ... LACHOUT, M. (2017): Bilingvismus a bilingvní výchova na příkladu bilingvismu česko-německého. Praha: Togga: Metropolitan University Prague Press. LEVELT, W. J. M. (2013): A history of psycholinguistics: The pre-Chomskyan era. Oxford: Oxford University Press. Přejít k původnímu zdroji... in Celtic Linguistics Lachout, Martin: Bilingvismus a bilingvní výchova na příkladu bilingvismu česko-německého Titzmann, Michael: Zeic ... Bilingvismus a bilingvní výchova na příkladu bilingvismu ... ... ... LACHOUT, M. (2017): Bilingvismus a bilingvní výchova na příkladu bilingvismu česko-německého. Praha: Togga: Metropolitan University Prague Press. LEVELT, W. J. M. (2013): A history of psycholinguistics: The pre-Chomskyan era. Oxford: Oxford University Press. Přejít k původnímu zdroji... in Celtic Linguistics Lachout, Martin: Bilingvismus a bilingvní výchova na příkladu bilingvismu česko-německého Titzmann, Michael: Zeichen(theorie) ... Bilingvismus a bilingvní výchova: na příkladu bilingvismu česko-německého. 278,- Kč. Detail. 2. Líbí se: 137 lidem. Podobné jako Bilingvismus a bilingvní výchova: na příkladu bilingvismu česko-německého. Výtvarná výchova: pro 6. a 7.ročník základní školy a víceletá gymnázia. Bilingvismus a bilingvní výchova: na příkladu bilingvismu česko-německého Martin Lachout Nakladatel: Togga 2018 Bilingvismus a bilingvní výchova na příkladu bilingvismu česko-německého . Skladem Původně: 320 Kč (-15 %) 272 Kč ... Autorem článku je François Grosjean, emeritní profesor psycholingvistiky na Univerzitě Neuchâtelu ve Švýcarsku, odborník na bilingvismus, autor řady knih na toto téma a zakladatel vědeckého žurnálu Bilingualism: Language and Cognition, který je zaměřen na nejnovější výzkum v oblasti bilingvismu a multilingvismu.Následující článek byl původně publikován v ... Lachout, M. (2017): Bilingvismus a bilingvní výchova na příkladu bilingvismu česko-německého. Praha: Togga, 250 stran. ISBN 978-80-7476-128-7; Lachout, M. (2014) (Hg.): Cesta od nehomogennosti jazykového systému cizího jazyka k jeho potenciální homogennosti. Praha: Metropolitan-University Prague Press, 283 stran, ISBN 978-80-87956-03-8 Povedená bilingvní výchova. Anna Paap 19.6. 2019 4 2179x. ... V rámci přípravy na workshop o bilingvismu jsem se na to rodičů zeptala a dostala několik desítek odpovědí, které se mi v hlavě seskupily do následujícího schématu: ... Tagy: bilingvismus bilingvní výchova....

INFORMACE

AUTOR
Martin Lachout
DIMENZE
11,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Bilingvismus a bilingvní výchova: na příkladu bilingvismu česko-německého.pdf

POPIS

Kniha je věnována problematice bilingvismu, jež představuje aktuální společenské téma diskutované jak odbornou veřejností (lingvisty, psycholingvisty, sociolingvisty či lingvodidaktiky, ale i jinými), tak i laiky, jim všem je tato publikace také určena. Čtenář se seznámí nejen se současnou situací vícejazyčnosti na území dnešní Evropy, s jazykovou politikou České republiky, ale i s různými definicemi a klasifikacemi bilingvismu a s náhledy na něj. Pozornost je věnována rovněž bilingvismu ve vztahu k bikulturalitě či krátkému historickému exkurzu do česko-německého jazykového soužití na našem území. Autor dále představuje čtenáři různé teoretické přístupy osvojování jazyka a diskuze k nim, jakož i proces osvojování mateřského jazyka u monolingvních jedinců nebo specifika osvojování jazyků u jedinců bilingvních. Čtenář se zároveň dozví, jaké jsou výhody bilingvismu a bilingvní výchovy, na tomto místě autor navíc formuluje některá svá doporučení pro bilingvní výchovu. Bilingvní výchova v rámci rodiny i v rámci instituce (školy) na příkladu bilingvismu česko-německého a jejich současný stav, k nimž autor provedl také svůj výzkum, jsou předmětem dalších kapitol této knihy.

Chcete si přečíst knihu?Bilingvismus a bilingvní výchova: na příkladu bilingvismu česko-německého ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Lachout. Číst Bilingvismus a bilingvní výchova: na příkladu bilingvismu česko-německého Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY