Strečink pro 50+: Pružnost a aktivní život bez úrazů

Strečink pro 50+: Pružnost a aktivní život bez úrazů - Karl Knopf | Jesuslecitona.org

...nopf, Strečink pro 50+ - Pružnost a aktivní život bez úrazů, Mladá fronta, 2018; Dana Fialová, Strečink ve školní tělesné výchově, Gaudeamus, 2004; Arnold G ... Strečink pro 50+ - Pružnost a aktivní život bez úrazů ... ... . Nelson, Jouko Kokkonen, Strečink ... Zboží ze stejné kategorie - Strečink pro 50+ - Pružnost a aktivní život bez úrazů Tréninková bible pro bikery - Naučte se jezdit jako mistr světa Horská kola, sjezdová kola, treková kola, krosová kola… Kniha je určena lidem, kteří vědí, že zdraví a dobrá kondice nejsou otázkou štěstí, ale trvalé aktivity a snahy dělat pro sebe co nejvíc prospěšného. Základem úspěšného žití jsou naše každodenní rozhodnutí, například dobře jíst a pravidelně se hýbat. Strečink pro 50+ - Pružnost a aktivní život bez ... Strečink pro 50+ - Pružnost a aktivní život bez úrazů ... ... . Základem úspěšného žití jsou naše každodenní rozhodnutí, například dobře jíst a pravidelně se hýbat. Strečink pro 50+ - Pružnost a aktivní život bez úrazů ... Pouhých deset minut upravených protahovacích cviků denně vám zaručeně pomůže k lepší pohyblivosti bez bolesti a zranění. Strečink pro 50+ je kniha plná bezpečných, snadných sestav pro každý věk. ... Kniha Strečink pro 50+ - Pružnost a aktivní život bez ... Kniha je určena lidem, kteří vědí, že zdraví a dobrá kondice nejsou otázkou štěstí, ale trvalé aktivity a snahy dělat pro sebe co nejvíc prospěšného. Základem úspěšného žití jsou naše každodenní rozhodnutí, například dobře jíst a pravidelně se hýbat. Všechny informace o produktu Kniha Strečink pro 50+ - Pružnost a aktivní život bez úrazů - Knopf Karl, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Strečink pro 50+ - Pružnost a aktivní život bez úrazů - Knopf Karl. Název: Strečink pro 50+ - Pružnost a aktivní život bez úrazů. Autor: Karl Knopf. Překladatel: Helena Hartlová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Sport & hry; ISBN: 978-80-204-4568-1. EAN: 9788020445681. Objednací kód: NA310683 Strečink pro 50+ je kniha plná bezpečných, snadných sestav pro každý věk. Naučte se cviky pro zahřátí i vychladnutí, naučte se používat pomůcky jako přitahovací pásek, terapeutické míče a pěnové válce ...

INFORMACE

AUTOR
Karl Knopf
DIMENZE
9,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Strečink pro 50+: Pružnost a aktivní život bez úrazů.pdf

POPIS

Kniha je určena lidem, kteří vědí, že zdraví a dobrá kondice nejsou otázkou štěstí, ale trvalé aktivity a snahy dělat pro sebe co nejvíc prospěšného. Základem úspěšného žití jsou naše každodenní rozhodnutí, například dobře jíst a pravidelně se hýbat. Jednoduchou zásadou zdravého stárnutí je pravidlo 80:20, tj. zásada věnovat zdravým, pozitivním věcem alespoň 80 procent svého času. Většina z nás, kterým už bylo padesát, se učila řadu zastaralých pravidel, která mohla nadělat víc škody než užitku, včetně starého paradigmatu, že „čím více, tím lépe“, jež mnohé z nás vede k tomu, že to přeháníme. Tato kniha vám chce pomoci cvičit a trénovat nikoli tvrdě, ale chytře. Pouhých deset minut upravených protahovacích cviků denně vám zaručeně pomůže k lepší pohyblivosti bez bolesti a zranění. Strečink pro 50+ je kniha plná bezpečných, snadných sestav pro každý věk. Naučte se cviky pro zahřátí i vychladnutí, naučte se používat pomůcky jako přitahovací pásek, terapeutické míče a pěnové válce a objevte spousty dalších tipů pro dobrou kondici, které vám pomohou zůstat v pohybu.

Chcete si přečíst knihu?Strečink pro 50+: Pružnost a aktivní život bez úrazů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karl Knopf. Číst Strečink pro 50+: Pružnost a aktivní život bez úrazů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY