Příběhy pilota Pirxe

Příběhy pilota Pirxe - Stanislaw Lem | Jesuslecitona.org

... - a pravdivé v tom nejryzejším smyslu ... Příběhy pilota Pirxe - Plus ... . Kniha v českém jazyce! Stažení Příběhy pilota Pirxe zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS: Příběhy pilota Pirxe (0.00 EUR) Stažení Příběhy pilota Pirxe zdarma kniha: MIRROR-2 Příběhy pilota Pirxe jsou krásnou ukázkou toho, že sci-fi příběhy se dají napsat i bez potoků krve, krvelačných mimozemšťanů, famozních přestřelek, nadpřirozených schopností nebo obřích výbuchů. Něco málo je i zde, ale kniha na tom ... Dárek Příběhy pilota Pirxe na vánoce - Vyberdarku.cz ... . Něco málo je i zde, ale kniha na tom nestojí a to je dobře. Každá kapitola má něco do sebe a jako celek to působí ... "Příběhy pilota Pirxe" je jeho povídková kniha, soubor devíti vědeckofantastických povídek, které spojuje literární postava astronavigátora a pilota kosmických raket Pirxe. Kniha patří mezi mé oblíbené. Byla vydána v originále v roce 1968. Česky vyšla poprvé v nakladatelství Odeon v roce 1978. Překlad: Oldřich Rafaj ... Příběhy pilota Pirxe Stanisław Lem "I po padesáti šesti letech, které uplynuly od doby, kdy Stanisław Lem napsal první povídku s Pirxem, je pro nás jeho hrdina vzorem, jak se chovat k automatům a robotům, jež právě začínají pronikat do našich životů. Vždy jej přitom charakterizuje bytostně lidský náhled na svět, pochopení a víra v člověka i ve stroje. Příběhy pilota Pirxe zahajují řadu nově vydávaných Lemových děl v nakladatelství Plus. Objednávajte knihu Příběhy pilota Pirxeod autora Lem Stanislaw v internetovom kníhkupectve Megaknihy.sk. Rýchle odoslanie, skvelé ceny Specifikace Příběhy pilota Pirxe - Stanislaw Lem. Popis produktu. Vesmírné dobrodružství jednoho z nejslavnějších klasiků sci-fi. „I po padesáti šesti letech, které uplynuly od doby, kdy Stanisław Lem napsal první povídku s Pirxem, je pro nás jeho hrdina vzorem, jak se chovat k automatům a robotům, jež právě začínají ... Ve vesmírném pilotu Pirxovi stvořil světoznámý autor science fiction Stanisław Lem jednu ze svých nejzajímavějších postav: snílka toužícího po kosmických objevech, který si díky svému nekonvenčnímu myšlení dokáže poradit v konfrontacích se stroji i lidmi. V devíti povídkách se tak Pirx musí vypořádat například s vesmírnou lodí, jejíž havárie by ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý....

INFORMACE

AUTOR
Stanislaw Lem
DIMENZE
4,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy pilota Pirxe.pdf

POPIS

„I po padesáti šesti letech, které uplynuly od doby, kdy Stanisław Lem napsal první povídku s Pirxem, je pro nás jeho hrdina vzorem, jak se chovat k automatům a robotům, jež právě začínají pronikat do našich životů. Pirxovy příběhy tak paradoxně teprve po půl století od vzniku nabývají toho pravého významu a jejich hrdina je pro nás čím dál tím směrodatnějším rádcem.“ Ve vesmírném pilotu Pirxovi stvořil světoznámý spisovatel Stanisław Lem, autor kultovních románů jako Solaris, Marťan nebo Nepřemožitelný, jednu ze svých nejzajímavějších postav: snílka toužícího po kosmických objevech, který si díky svému nekonvenčnímu myšlení dokáže poradit v konfrontacích se stroji i lidmi. V devíti povídkách se tak Pirx musí vypořádat například s vesmírnou lodí, jejíž havárie by způsobila katastrofu nesmírných rozměrů, nebo s robotem, který se změnil v nelítostného zabijáka. Vždy jej přitom charakterizuje bytostně lidský náhled na svět, pochopení a víra v člověka i ve stroje. Příběhy pilota Pirxe zahajují řadu nově vydávaných Lemových děl v nakladatelství Plus.

Chcete si přečíst knihu?Příběhy pilota Pirxe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislaw Lem. Číst Příběhy pilota Pirxe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY