Dva pánové na pláži

Dva pánové na pláži - Michael Köhlmeier | Jesuslecitona.org

...na procházku po pláži. Nevědí, kdo je ten druhý ... Dva a Pol Chlapa - Waldenov športiak - YouTube ... . Ale zjistí, že je sbližuje zásadní zkušenost - deprese. A ti dva spolu uzavřou neporušitelný pakt: „Bude-li jeden z nás kdykoli potřebovat pomoc, tak ten druhý, ať bude v té chvíli kdekoli na světě, nechá všechno ležet a běžet a ... Dva pánové na pláži. Román Z německého originálu Zwei Herren am Strand vydaného v roce 2014 nakladatelstvím Carl Hanser Verlag München přeložila Magdalena Štulcová. Jazyková spolupráce Kateřina Dejmalová Grafick ... Dva pánové na pláži - Michael Köhlmeier | Knihy.ABZ.cz ... . Jazyková spolupráce Kateřina Dejmalová Grafická úprava, obálka František Petrák Odpovědný redaktor Pavel Jungmann. Vydalo nakladatelství Dva pánové na pláži - Michael Köhlmeier . Dva pánové se spolu vydají na procházku po pláži. Nevědí, kdo je ten druhý. Ale zjistí, že je sbližuje zásadní zkušenost - deprese. A ti dva spolu uzavřou neporušitelný pakt: „Bude-li jeden z nás kdykoli potřebovat pomoc, tak ten druhý, ať bude v té chvíli kdekoli na ... Filip Kaňkovský bude interpretovat knihu Dva pánové na pláži rakouského spisovatele Michaela Köhlmeiera.. Kapacita: 60 osob Michael Köhlmeier: Dva pánové na pláži / Překlad: Magdalena Štulcová / Archa 2018 - Dva pánové se spolu vydají na procházku po pláži. Nevědí, kdo je ten druhý. Ale zjistí, že je sbližuje zásadní zkušenost - deprese. Dva pánové se spolu vydají na procházku po pláži. Nevědí, kdo je ten druhý. Ale zjistí, že je sbližuje zásadní zkušenost - deprese. A ti dva spolu uzavřou neporušitelný pakt: „Bude-li jeden z nás kdykoli potře...

INFORMACE

AUTOR
Michael Köhlmeier
DIMENZE
6,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Dva pánové na pláži.pdf

POPIS

Dva pánové se spolu vydají na procházku po pláži. Nevědí, kdo je ten druhý. Ale zjistí, že je sbližuje zásadní zkušenost – deprese. A ti dva spolu uzavřou neporušitelný pakt: „Bude-li jeden z nás kdykoli potřebovat pomoc, tak ten druhý, ať bude v té chvíli kdekoli na světě, nechá všechno ležet a běžet a přijde.“ Tak se poznali Charles Chaplin s Winstonem Churchillem, alespoň v románu Michaela Köhlmeiera. A tím okamžikem se začíná odvíjet zvláštní druh silného pouta mezi jedním z největších komiků a jedním z největších státníků. Tito dva jedinci, jejichž životy a povahy si nemohly být vzdálenější, se setkali jen několikrát v životě. A mezi jejich setkáními se život jednoho odvíjel ve filmovém světě v Hollywoodu, život druhého v politickém prostředí meziválečné Británie. Do jejich osudů se promítá historie první poloviny 20. století i doba, kdy oba, každý svými prostředky, bránili svůj svět proti Hitlerovi. Jeden vytvořil film Diktátor, druhý vyhlásil diktátorovi válku. Není důležité, které z citovaných pramenů jsou doložitelné a které si autor přimyslel, v každém případě podal věrný, hluboce lidský a nepřikrášlený obraz dvou velkých osobností, jejichž životy se kuriózním způsobem propojily.

Chcete si přečíst knihu?Dva pánové na pláži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Köhlmeier. Číst Dva pánové na pláži Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY