Nejšťastnější děťátko v okolí - Průvodce spokojeným spánkem

Nejšťastnější děťátko v okolí - Průvodce spokojeným spánkem - Harvey Karp | Jesuslecitona.org

...okolí a Nejšťastnější batole v okolí se ve své knize vrací k úspěšným technikám, které se mu osvědčily v jeho pediatrické praxi, a ... Nejšťastnější děťátko v okolí - Harvey Karp | Knihy.ABZ.cz ... ... Obsah knihy: Nejšťastnější děťátko v okolí - Průvodce spokojeným spánkem - 2.vydání. Autor bestsellerů Nejšťastnější miminko v okolí a Nejšťastnější batole v okolí se ve své knize vrací k úspěšným technikám, které se mu osvědčily v jeho pediatrické praxi, a tentokrát učí, jak je používat na klidný spánek dítěte. Autor bestsellerů Nejšťastnější miminko v okolí a Nejšťastnější batole v okolí se ve své knize vrací k úspěšným technikám, kter ... Kniha Nejšťastnější děťátko v okolí - Průvodce spokojeným ... ... . Autor bestsellerů Nejšťastnější miminko v okolí a Nejšťastnější batole v okolí se ve své knize vrací k úspěšným technikám, které se mu osvědčily v jeho pediatrické praxi, a tentokrát učí, jak je používat na klidný spánek dítěte. Přehledné shrnutí technik, označovaných jako Metoda nejšťastnějšího miminka, je uvedeno vždy na konci každé kapitoly. Nejšťastnější děťátko v okolí - průvodce spokojeným spánkem 2013; Nejšťastnější miminko v okolí 2008; Nejšťastnější batole v okolí 2008; Podobné knihy. S láskou o dětském spánku 2018; Kniha Nejšťastnější děťátko v okolí - průvodce spokojeným spánkem je v Název: Nejšťastnější děťátko v okolí - Průvodce spokojeným spánkem. Originální název: The Happiest Baby Guide to Great Sleep. Autor: Harvey Karp. Překladatel: Marcela Dohnalová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Partnerské vztahy, rodina; ISBN: 978-80-7549-630-. EAN: 9788075496300. Objednací kód: NA039651 Nejšťastnější děťátko v okolí - Průvodce spokojeným spánkem 4.5 6 recenzí Autor bestsellerů Nejšťastnější miminko v okolí a Nejšťastnější batole v okolí se ve své knize vrací k úspěšným technikám, které se mu osvědčily v jeho pediatrické praxi, a tentokrát učí, jak je používat na klidný spánek dítěte. Autor bestsellerů Nejšťastnější miminko v okolí a Nejšťastnější batole v okolí se ve své knize vrací k úspěšným technikám, které se mu osvědčily v jeho pediatrické praxi, a tentokrát učí, jak je používat na klidný spánek dítěte. Přehledné shrnutí technik, označovaných jako Metoda nejšťastnějšího miminka, je uvedeno vždy na konci ka...

INFORMACE

AUTOR
Harvey Karp
DIMENZE
11,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejšťastnější děťátko v okolí - Průvodce spokojeným spánkem.pdf

POPIS

Autor bestsellerů Nejšťastnější miminko v okolí a Nejšťastnější batole v okolí se ve své knize vrací k úspěšným technikám, které se mu osvědčily v jeho pediatrické praxi, a tentokrát učí, jak je používat na klidný spánek dítěte. Přehledné shrnutí technik, označovaných jako Metoda nejšťastnějšího miminka, je uvedeno vždy na konci každé kapitoly. Zároveň autor vyvrací některé mýty ohledně spánku, například že „kojenci musí spát v naprostém tichu“ nebo že „nejlepší uspávací metodou je nechat dítě vyplakat“.

Chcete si přečíst knihu?Nejšťastnější děťátko v okolí - Průvodce spokojeným spánkem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Harvey Karp. Číst Nejšťastnější děťátko v okolí - Průvodce spokojeným spánkem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY