Útěk

Útěk - Ota Hofman | Jesuslecitona.org

...k, nikoli on a jeho kamarádi. Myslím, že autorka píše spíše thrillery určené ženám - její knížky jsou hodně psychologické s ženskými hlavními hrdinkami ... Útěk by Peter May - Goodreads ... . I Útěk je takový. Autorka má hodně čitelný rukopis, takže pokud jste už některou její knížku četli, a líbila se Vám, je pravděpodobné, že se Vám bude líbit i Útěk... Útěk book. Read 393 reviews from the world's largest community for readers. Je rok 1965 a pětice mladíků v čele se sedmnáctiletým Jackem Mackayem opouští... A kniha "Útěk do samoty" nebyla výjimkou. Už jen nekomunikativní Kyle vám ... Útěk v řetězech - Home | Facebook ... . Je rok 1965 a pětice mladíků v čele se sedmnáctiletým Jackem Mackayem opouští... A kniha "Útěk do samoty" nebyla výjimkou. Už jen nekomunikativní Kyle vám zahraje na citlivou notu, kdy si chlapce prostě nejde neoblíbit. Druhý důležitý prvek je rozhodně sympatický Taylor, který najde Kyla v bouři poté, co se ztratí - a máme nádhernou zápletku mezi dospělými a také mezi mužem a dítětem, které ... Útěk z vězení 4x22 Útěk. 66 likes. Local & Travel Website Všechny informace o produktu Kniha Útěk - James Dashner - Labyrint, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Útěk - James Dashner - Labyrint. Labyrint: Útěk (v anglickém originále The Maze Runner) je americký akční thriller, který natočil debutující režisér Wese Balla pro společnost Fox. Noah Oppenheim napsal scénář podle stejnojmenné první knihy z postapokalyptické sci-fi série Jamese Dashnera.Popisuje příběh mladého Thomase, který se po ztrátě paměti ocitá v komunitě chlapců žijících na „Place...

INFORMACE

AUTOR
Ota Hofman
DIMENZE
7,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Útěk.pdf

POPIS

Tuto knížku jsem našla v knihovničce v Suchdole v poli cestou na výlet do Roztok (byla tenká, tak jsem si ji vzala) a zjistila jsem, že jsem v šedesátých letech viděla film "Útěk" podle novely Oty Hofmana s Ivanem Vyskočilem a Romanem Skamene. Moc pěkný film. I knížka je moc pěkná. Jen se mi zdá pro čtenáře od jedenácti let dost někdy náročná na pochopení. Jsem stará čtenářka, stará bez uvozovek :-), ale vezměte si třeba takovouto větu: "Slyšel, jak k němu kluk leze a dýchá jako čtyři, stmívalo se, jen vrchol svahu ostře, zvuk stroje se chvílemi ztrácel a znovu přibližoval: ..." Co vrchol svahu ostře?! A takových vět je zde povícero. A ten závěr? ? : "A co já?" No jo, dnes je moderní, že si čtenář či divák musí všechno sám domýšlet. No, my to naštěstí jako povinnou četbu (ani doporučenou) neměli. (Jsem ročník 1954!) P.S. : Ale ta lampička s broučkem mě dojala! Měla jsem zrovna takovou a musela pořád svítit, dokud jsem neusnula!

Chcete si přečíst knihu?Útěk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ota Hofman. Číst Útěk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY