Tajný život krav

Tajný život krav - Rosamund Youngová | Jesuslecitona.org

...a ZOOM. April 22 at 5:03 AM · Jak se chová stádo krav, které necháte celoročně venku? Dokument Tajný život krav najdete online na → bit ... Kniha Tajný život krav - Rosamund Youngová | knizniklub.cz ... .ly/život_krav. Related Videos. 1:34. Demoliční četa IV 7 - likvidace domu. Prima ZOOM. 2.7K views · May 13. TAJNÝ ŽIVOT KRAV. Podle literárních kritiků je tohle kniha, která vám změní pohled na svět. Autorka, která s krávami strávila celý život, si totiž všimla, jak se podobají lidem. Flirtují, dělají si naschvály, vymýšlejí hry a dokonce i poslouchají hudbu! Tajný život krav (2) Webové stránky skupiny Prima použ ... Tajný život krav | Prima Zoom ... . Flirtují, dělají si naschvály, vymýšlejí hry a dokonce i poslouchají hudbu! Tajný život krav (2) Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Tajný život krav - Touha v srdci (festivalový název) Ziemlich wilde Rinder; The Secret Life of Cows - Wild At Heart (festivalový název) Dokumentární. Německo, 2018, 45 min (Alternativní: 52 min) Krávy mají mnohem zajímavější život, než si vůbec dovedeme představit. Tajný život krav najdete online na → bit.ly/život_krav Všechny informace o produktu Kniha Tajný život krav - Youngová Rosamund, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tajný život krav - Youngová Rosamund. Tajný život krav (2) 16:55 - 18:10, sobota (25. duben) Divoká srdce. Dokument N (2019). Krávy jsou obecně považované za milé a přátelské. Na první pohled by se mohlo zdát, že jejich život dobře známe. Ale je toho tolik, co o nich nevíme... Tajný život krav. We Walk the Line: Vzpomínka na Johnnyho Cashe. Kým ľúbim. 3 . Deníky keňského života v divočině ... Kniha: Tajný život krav Autor: Rosamund Youngov á. Autorka podává zasvěcený pohled na život hospodářských zvířat: v textu ...

INFORMACE

AUTOR
Rosamund Youngová
DIMENZE
8,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajný život krav.pdf

POPIS

Jaké je to, být krávou? Podle autorky jsou krávy různorodé osobnosti stejně tak jako lidé. Jsou extrémně inteligentní, nebo naopak hloupé, umí být nudné, pyšné, agresivní nebo plaché. Dokážou milovat, hrát si, vtipkovat či vyjádřit před ostatními svůj smutek. Mluví o sobě, o počasí, diskutují, představují se nováčkům, líbají se. Stručně řečeno, krávy jsou stejné jako my, ale možná i dokonce morálně nadřazené... Rosamund Youngová dlouhá léta na své farmě krávy sledovala a nyní ve své knize přináší vzrušující pohled do jejich světa. Kniha se stala světovým bestsellerem.

Chcete si přečíst knihu?Tajný život krav ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rosamund Youngová. Číst Tajný život krav Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY