Prastaré tajemství pramene mládí

Prastaré tajemství pramene mládí - Peter Kelder | Jesuslecitona.org

...jších knih pojednávajících o zdraví a léčbě všech dob ... Prastaré tajemství pramene mládí - Bernie S. Siegel,Kelder ... ... . Kniha vznikla na základě četných žádostí čtenářů, kteří se chtěli dozvědět více o tajemných rituálech známých jako „pět Tibeťanů". Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Prastaré tajemství pramene mládí od Peter Kelder. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Hledáte Prastaré tajemství pramene mládí od Bernie S. Siegel,Kelder Peter? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a m ... Prastaré tajemství pramene mládí 2 - Eugenika.sk ... . Siegel,Kelder Peter? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Prastaré tajemství pramene mládí 1; Prastaré tajemství pramene mládí 1. Nakladatelství: Edice Knihy Omega. Podtitul: Pět Tibeťanů ... nyní širokému publiku předkládá kniha Prastaré tajemství pramenu mládí. Její autor Peter Kelder v knize nejdříve líčí, jak se on sám s touto technikou seznámil, a poté již ... Kniha: Prastaré tajemství pramene mládí - Peter Kelder. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... 0 hodnocení Prastaré tajemství pramene mládí 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Podle legendy leží kdesi v hloubi pohoří Himálaje tajemství, jež by Ponce de Leónovi ušetřilo lé...

INFORMACE

AUTOR
Peter Kelder
DIMENZE
5,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Prastaré tajemství pramene mládí.pdf

POPIS

Podle legendy leží kdesi v hloubi pohoří Himálaje tajemství, jež by Ponce de Leónovi ušetřilo léta bezvýsledného pátrání po bájném pramenu mládí. Zdejší tibetští mniši si již po staletí předávají znalost série cvičení, jež má mystické, omlazující účinky. Tato kdysi tajná cvičení, známá také jako tibetské omlazující rituály nebo „pět Tibeťanů“, nyní širokému publiku předkládá kniha Prastaré tajemství pramenu mládí. Její autor Peter Kelder v knize nejdříve líčí, jak se on sám s touto technikou seznámil, a poté již čtenářům předkládá srozumitelné a praktické instrukce k provedení každého z pěti rituálů, které připomínají pozice jógy. Tato cvičení, která zaberou jen několik minut denně, pomáhají zvýšit energii, snížit tělesnou hmotnost, zlepšit paměť, bojovat s vypadáváním vlasů, ulevit od bolesti, zlepšit trávení a celkově se cítit mladší.

Chcete si přečíst knihu?Prastaré tajemství pramene mládí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Kelder. Číst Prastaré tajemství pramene mládí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY