Miloš Zeman - Cesta k vítězství

Miloš Zeman - Cesta k vítězství - Radim Panenka | Jesuslecitona.org

...z internetových obchodů, hodnocení a recenze Miloš Zeman - Cesta k vítězství - Panenka Radim ... Miloš Zeman - Cesta k vítězství | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . 0 hodnocení Miloš Zeman - Cesta k vítězství 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. „Před pěti lety mi důvěru dalo dva miliony sedm set tisíc voličů. Teď to bylo dva miliony osm set tisíc voličů. Takže jdu do dalších pěti let nabit důvěrou těchto občanů České ... Miloš Zeman Cesta k vítězství Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788073764999. Radim Panenk ... Miloš Zeman - Cesta k vítězství | Dumknihy.cz - knihy po ... ... ... Miloš Zeman Cesta k vítězství Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788073764999. Radim Panenka ... Miloš Zeman - Cesta k vítězství 2018; Tato země je naše - 25 rozhovorů s prezidentem Milošem Zemanem 2016; Dokážeme si vládnout sami - Nové rozhovory s prezidentem Milošem Zemanem 2017; Podobné knihy. Ostrov sviní 2007; Atlas trusu 2010; Photoshop - Kniha plná triků 2003; Kniha Miloš Zeman - Cesta k vítězství je v Miloš Zeman Cesta k vítězství Prodej skončil. Miloš Zeman Cesta k vítězství Kronika společensky vyostřeného období, na konci kterého Zeman obhájil svůj prezidentský mandát „Před pěti lety mi důvěru dalo dva miliony sedm set tisíc voličů. Teď to bylo dva miliony osm set tisíc voličů. Miloš Zeman Cesta k vítězství. Radim Panenka ... nezklamu," prohlásil před plným volebním štábem v den svého vítězství znovuzvolený prezident Miloš Zeman. Kniha o jeho cestě k vítězství mapuje důležité momenty prvního pětiletého mandátu hlavy státu, jehož zásadní součástí byly krajské cesty a stovky diskusí ... Kniha: Miloš Zeman - Cesta k vítězství - Radim Panenka. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... „Před pěti lety mi důvěru dalo dva miliony sedm set tisíc voličů. Teď to bylo dv...

INFORMACE

AUTOR
Radim Panenka
DIMENZE
12,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Miloš Zeman - Cesta k vítězství.pdf

POPIS

„Před pěti lety mi důvěru dalo dva miliony sedm set tisíc voličů. Teď to bylo dva miliony osm set tisíc voličů. Takže jdu do dalších pěti let nabit důvěrou těchto občanů České republiky a věřím, že takovou důvěru nezklamu,“ prohlásil před plným volebním štábem v den svého vítězství znovuzvolený prezident Miloš Zeman. Kniha o jeho cestě k vítězství mapuje důležité momenty prvního pětiletého mandátu hlavy státu, jehož zásadní součástí byly krajské cesty a stovky diskusí s občany. Ty podle Miloše Zemana patří k hlavní povinnosti přímo voleného prezidenta. Díky této publikaci získáte přehled též o době těsně předvolební, o rozhodujících tématech a zásadních debatách obou kandidátů, kteří postoupili do druhého kola. Jde o skromnou, ale zato výstižnou kroniku společensky vyostřeného období, které zásluhou většiny voličů přineslo matadorovi české politické scény poslední politické vítězství, za nímž nebude už žádná prohra. S předmluvou Ivany Zemanové.

Chcete si přečíst knihu?Miloš Zeman - Cesta k vítězství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radim Panenka. Číst Miloš Zeman - Cesta k vítězství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY