Změna k lepšímu: Šestistupňový program pro překonání zlozvyků

Změna k lepšímu: Šestistupňový program pro překonání zlozvyků - Carlo C. DiClemente, | Jesuslecitona.org

... Změna k lepšímu: šestistupňový program pro překonání zlozvyků ... Změna k lepšímu - Šestistupňový program pro překonání ... ... . Dlouho se předpokládalo, že změna ve vašem životě, ať už se týká kouření, alkoholu nebo jiných zlozvyků, musí proběhnout jako dramatická a jasná akce. Po krátké době, kdy vám někdo ukáže, jak se zlozvyku zbavit, si osvojíte zdravý životní styl. EPALE - Elektronická platforma pro vzdělávání dospělých v Evrop ... Nakladatelství Portál vydává: Změna k lepšímu - Šestistupňo ... Změna k lepšímu - Šestistupňový program pro překonání zlozvyků ... ... Nakladatelství Portál vydává: Změna k lepšímu - Šestistupňový program pro překonání zlozvyků ... 079 "Age management - chytrá změna v řízení, příležitost k růstu" Změna k lepšímu: Šestistupňový program pro překonání zlozvyků Carlo C. DiClemente epub ZOM-B 2 V podzemí Darren Shan pdf ulozto Zrcadlo obzvláštního: (z našich mašíblů) Vladimír Borecký kniha Změna je život . Jak se žije důchodci v jižní Francii Autorem humorných příběhů je švédský akademik českého původu, který se „na penzi" odstěhoval před třemi lety do Autignaku, malé vesnice plné vína v jižní Francii. Patří k lidem, kteří odmítají podřídit své nápady, plány a touhy věku a věří, že ......

INFORMACE

AUTOR
Carlo C. DiClemente,
DIMENZE
4,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Změna k lepšímu: Šestistupňový program pro překonání zlozvyků.pdf

POPIS

Snad každý český odborník, jenž pracuje s lidmi, kteří chtějí opustit své špatné návyky, zná transteoretický model změny. Jeho tvůrci, známí američtí psychologové, zkoumali více než tisíc lidí, kteří dokázali i bez využití psychoterapie trvale změnit svůj život. Výsledkem byl program zahrnující stadia prekontemplace, kontemplace, přípravy, akce, udržení a ukončení (případně relapsu). Každé z těchto stadií autoři spojují s určitými technikami, jež byly vytvořeny v rámci známých psychoterapeutických teorií. Pro efektivní práci na změně je třeba vyhodnotit, v jakém stadiu se daný jedinec právě nachází. Přehledně koncipovaná kniha byla původně psána pro ty, kdo sami usilují o změnu, a obsahuje četné sebeposuzovací nástroje, kazuistiky a příklady. Je však vhodná i pro ty, kdo v rámci své profese pracují s lidmi, kteří se potýkají s emočními problémy, závislostmi apod., či pro ty, kdo se zabývají zdravějším životním stylem a prevencí některých onemocnění. Transteoretický model je dnes využíván po celém světě významnými léčebnými instituty.

Chcete si přečíst knihu?Změna k lepšímu: Šestistupňový program pro překonání zlozvyků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carlo C. DiClemente,. Číst Změna k lepšímu: Šestistupňový program pro překonání zlozvyků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY