Ženy 60+: Už nic nemusím, ale můžu hodně

Ženy 60+: Už nic nemusím, ale můžu hodně - Pavla Frýdlová | Jesuslecitona.org

...ve věku mezi šedesáti a sedmdesáti třemi lety ... Ženy 60+ - Pavla Frýdlová | Databáze knih ... . Koupit Koupit eknihu. Kniha Ženy 60+ s podtitulem Už nic nemusím, ale můžu hodně orální historičky Pavly Frýdlové a fotografky Libuše Jarcovjákové představuje deset vyprávění jedenácti inspirativních českých žen ve věku mezi šedesáti a sedmdesáti třemi lety. Nejnovějším výstupem je svazek Ženy 60+ s podtitulem Už nic nemusím, ale můžu hodně, jejž připravila Pavla Frýdlová. Zajímavá a příznačná skutečnost je, že u ... Ženy 60+: Už nic nemusím, ale můžu hodně - KOSMAS.cz ... . Zajímavá a příznačná skutečnost je, že u mužské části populace je výčet takových titulů o poznání skromnější. Kniha Ženy 60+: Už nic nemusím, ale můžu hodně na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Ženy 60+: Už nic nemusím, ale můžu... Kniha Ženy 60+ s podtitulem Už nic nemusím, ale můžu hodně orální historičky Pavly Frýdlové a fotografky Libuše Jarcovjákové představuje deset vyprávění jedenácti inspirativních českých žen ve věku mezi šedesáti a sedmdesáti třemi lety. Navzdory všeobecným očekáváním společnosti jsou i ve třetím období svého života stále veřejně aktivní, ať už v ... Kniha Ženy 60+ s podtitulem Už nic nemusím, ale můžu hodně orální historičky Pavly Frýdlové a fotografky Libuše Jarcovjákové představuje deset vyprávění jedenácti inspirativních českých žen ve věku mezi šedesáti a sedmdesáti třemi lety. Navzdory všeobecným očekáváním společnosti jsou i ve třetím období svého života stále veřejně aktivní, ať už v ... Kniha Ženy 60+ s podtitulem Už nic nemusím, ale můžu hodně orální historičky Pavly Frýdlové a fotografky Libuše Jarcovjákové představuje deset vyprávění jedenácti inspirativních českých žen ve věku mezi šedesáti a sedmdesáti třemi lety. Navzdory... Kniha Ženy 60+ s podtitulem Už nic nemusím, ale můžu hodně orální historičky Pavly Frýdlové a fotografky Libuše Jarcovjákové představuje deset vyprávění jedenácti inspirativních českých žen ve věku mezi šedesáti a sedmdesáti třemi lety. Ženy 60+, autor Pavla Frýdlová, Libuše J...

INFORMACE

AUTOR
Pavla Frýdlová
DIMENZE
3,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Ženy 60+: Už nic nemusím, ale můžu hodně.pdf

POPIS

Kniha Ženy 60+ s podtitulem Už nic nemusím, ale můžu hodně orální historičky Pavly Frýdlové a fotografky Libuše Jarcovjákové představuje deset vyprávění jedenácti inspirativních českých žen ve věku mezi šedesáti a sedmdesáti třemi lety. Navzdory všeobecným očekáváním společnosti jsou i ve třetím období svého života stále veřejně aktivní, ať už v neziskovém sektoru, a to zejména v organizacích pro ženy, v umění, spolkovém životě, profesním nebo akademickém prostředí. Ekoložka, amatérská divadelnice, podnikatelka, včelařka, sociální pracovnice, ale i léčitelka nebo politička v knize sdílejí vlastní perspektivu - pohled zralé ženy, která má co nabídnout nejenom svým vrstevnicím, ale i ženám o generaci nebo dvě mladším. A samozřejmě celé české společnosti.

Chcete si přečíst knihu?Ženy 60+: Už nic nemusím, ale můžu hodně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Frýdlová. Číst Ženy 60+: Už nic nemusím, ale můžu hodně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY