Přijímací zkoušky nanečisto - Matematika pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ

Přijímací zkoušky nanečisto - Matematika pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ - Jana Gabčanová, | Jesuslecitona.org

...čníků ZŠ. Autor: Jana a kolektiv Gabčanová ... Přijímací zkoušky nanečisto - Matematika pro žáky 5. a 7 ... ... . Titul je zařazen do žánrů: Učebnice, vzdělání › 1.st.ZŠ - Matematika; Učebnice, vzdělání › 2.st.ZŠ - Přijímací zkoušky na SŠ; Učebnice, vzdělání › 1.st.ZŠ - Přijímací zkoušky na gymnázia Domácí Zkoušky nanečisto pro žáky 5.,7. a 9. tříd. Místo prezenčních Zkoušek nanečisto nabízíme alternativu přes internet. Nejedná se o online testy, ale o papírové Z ... Přijímací zkoušky nanečisto - Matematika pro žáky 5. a 7 ... ... . Nejedná se o online testy, ale o papírové Zkoušky nanečisto. Zadání si stáhnete z účtu, vše si doma vyřešíte na papír a výsledky nahrajete zpět našim lektorům ke kontrole. Kniha: Přijímací zkoušky nanečisto Matematika pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ Autor: Jana Gabčanová ; Dagmar Malinová ; Roman Marschner - Kniha Přijímací testy nanečisto obsahuje soubor testů včetně záznamových archů pro zápis odpovědí, a to v takové podobě, aby se co nejvíce přiblížily reálné situaci státní ... Kupte knihu Přijímací zkoušky nanečisto Matematika pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ od Jana Gabčanová, Dagmar Malinová, Roman Marschner na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kupte knihu Přijímací zkoušky nanečisto Český jazyk a literatura pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ (Kamila Krychtálková, collegium) s 30 % slevou za 154 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Ideální pomocník pro přípravu k přijímacím zkouškám. Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR Přijímací zkoušky nanečisto - Matematika pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ Autor: Gabčanová, Jana a kolektiv autorů Nakladatel: Computer Media EAN: 9788074023200 ISBN: 978-80-7402-320- Popis: 1× kniha, brožovaná, 160 stran, česky Rozměry: 21 × 29,7 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Přijímací testy nanečisto. Matematika pro žáky 9. ročníků ZŠ / Hlavní autor: Chytrý, Vlastimil, 1984- Vydáno: ([2018]) Testy 2019-2020 pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ z matematiky / Hlavní autor: Hedbávná, Hana Vydáno: ([2019]) Objednávejte knihu Přijímací zkoušky nanečisto - Český jazyk a literatura pro žáky 5. a 7. očníků ZŠ v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Přijímací zkoušky nanečisto - Matematika pro žáky 9. ročníků ZŠ Autor: Trunc, Pavel a Chytrý, Vlastimil Nakladatel: Computer Media EAN: 9788074023194 ISBN: 978-80-7402-319-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 128 stran, česky Rozměry: 21 × 29,7 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Podtitul: Matematika...

INFORMACE

AUTOR
Jana Gabčanová,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Přijímací zkoušky nanečisto - Matematika pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ.pdf

POPIS

Ideální pomocník pro přípravu k přijímacím zkouškám. Kniha Přijímací testy nanečisto obsahuje soubor testů včetně záznamových archů pro zápis odpovědí, a to v takové podobě, aby se co nejvíce přiblížily reálné situaci státní jednotné přijímací zkoušky. Pro vyhodnocení vlastních výsledků je u každého testu klíč s požadovanými odpověďmi a bodováním a v komentovaném řešení jsou přehledně vysvětleny postupy (někdy i s více možnostmi), které vedou ke správným odpovědím. Předkládané didaktické testy odpovídají Specifikaci požadavků pro jednotnou přijímací zkoušku v přijímacím řízení na střední školy v oborech vzdělání s maturitní zkouškou,a to jak z hlediska ověřovaných cílů (očekávaných vědomostí a dovedností), tak z hlediska zastoupení jednotlivých oblastí učiva, včetně formální úpravy testu. Žákům kniha poslouží jako „domácí učitel“ – nabízí jim možnost: - vyzkoušet si řešení různých testů vytvořených podle kritérií Cermatu, - zjistit aktuální úroveň vlastních vědomostí a dovedností, - zopakovat učivo a nacvičit si určité postupy, které vedou ke snížení stresu při „ostré zkoušce“ a zvyšují šanci na úspěch. Rodičům kniha pomůže pochopit vše, co jednotná přijímací zkouška obnáší, a usnadní jim praktickou podporu jejich dítěte při přípravě na zkoušku. Učitelé mohou připravené materiály z knihy využít nejen ktestování tříd, ale i souhrnnému opakování učiva během školního roku.

Chcete si přečíst knihu?Přijímací zkoušky nanečisto - Matematika pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Gabčanová,. Číst Přijímací zkoušky nanečisto - Matematika pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY