Prahu rdousí strach

Prahu rdousí strach - Jan Bauer | Jesuslecitona.org

...váme s novoměstským rychtářem Jakubem Protivou z Protivce, který pátrá po tajemném vrahovi mladých žen ... Kniha: Prahu rdousí strach (Jan Bauer) | Martinus ... . Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Prahu rdousí strach. Jan Bauer. Dva detektivní příběhy známého českého autora. V prvním se setkáváme s novoměstským ryc ... Kniha Prahu rdousí strach - Jan Bauer | Dobré Knihy.cz ... . Jan Bauer. Dva detektivní příběhy známého českého autora. V prvním se setkáváme s novoměstským rychtářem Jakubem Protivou z Protivce, který pátrá po tajemném vrahovi mladých žen. "monyová, simona" "prahu rdousí strach" "vondruška, vlastimil, 1955-" bryndza clapton detektivky e-knihy eknihy eroticke romany hana havran hra o trůny jo nesbo komiksy kuchařka na slané metal milostne romany mornštajnova nekonečny striptyz radka treštíková sandra brown tlapková patrola v pasti lží vondruška, vlastimil zaklinac ... Prahu rdousí strach. Kdo napsal knihu Prahu rdousí strach? Autorem je Jan Bauer. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Pražský rozparovač (Rychtář Jakub Protiva a mnich Blasius #1), Vampýr z Koňského trhu (Rychtář Jakub Protiva a mnich Blasius #2), Číše jedu pro krále (R......

INFORMACE

AUTOR
Jan Bauer
DIMENZE
9,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Prahu rdousí strach.pdf

POPIS

Dva detektivní příběhy známého českého autora. V prvním se setkáváme s novoměstským rychtářem Jakubem Protivou z Protivce, který pátrá po tajemném vrahovi mladých žen. Jeho nečekanými pomocníky se stávají důvtipný františkánský mnich Blasius a prostořeká nevěstka Magdalena. Ve druhém příběhu Jakub Protiva z Protivce a mnich Blasius čelí řádění tajemného vampýra, kterého se bojí celé Nové Město pražské. Údajně jim má být zázračně oživlý irský alchymista, který má na svědomí vraždy a možná i zmizení cenné relikvie – zubu svatého Jeronýma.

Chcete si přečíst knihu?Prahu rdousí strach ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bauer. Číst Prahu rdousí strach Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY