Letem světem za zvířátky

Letem světem za zvířátky - Alena Gondeková | Jesuslecitona.org

...WEB http://www.madbros.cz/ ŠKOLA Střední odborné učiliště a Střední odborná škola | SČMSD, Žatec ... Kniha Letem světem za zvířátky - Alena Gondeková | Dobré ... ... ... Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Alena Gondeková. Letem světem Nečtiny 2019 . Šestý ročník cestovatelského festivalu Letem světem s venkovem proběhl v termínu 7.-9.6. 2019 v kostele sv. Anny. a přilehlém okolí.Děkujeme obci Nečtiny, Muzeu Nečtiny a všem zúčastněným za další krásný ročník s domácí atmosférou, zajímavá inspirativní povídání, workshopy, koncert, výstavy a k tomu dobré pochutiny a nápoje. Letem světem Přihláška Baliny u V. Meziříčí Úterý 7. července od 08:00 - Pátek 10. července 16: ... Vtipné a snadno zapamatovatelné básničky? Letem světem za ... ... . Letem světem Přihláška Baliny u V. Meziříčí Úterý 7. července od 08:00 - Pátek 10. července 16:00 Pobytový tábor pro rodiče nebo prarodiče s dětmi od 3 do 7 let ve stanech s podsadou. » Letem světem za zvířátky. PARTNEŘI. Certifikovaný obchod. Československá bibliografická databáze » Projekt EOD » Provozovatelem www.dobre-knihy.cz je společnost DOBRÉ KNIHY s.r.o., web vyrobil Public Fun s.r.o.. 1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku. ... Srovnání cen Tiskově letem mluvčího světem. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 210 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. LETEM SVĚTEM. 50 K č. Soubor tématických básní - les, roční období, dopravní prostředky, barvy a tvary, ekologie ... TAM A ZPÁTKY ZA ZVÍŘÁTKY. 50 K ... Letem světem s Vášou. Kotová Marcela, Krutá Zuzana Dreadka. ... Za zvířátky na farmu. Další informace. Tištěná kniha. Formát / stran: 165×215, 104 stran. Datum vydání: 14. 4. 2020. ISBN: 978-80-271-2530-2. Novinky. Kouzelná kniha babičky Jůlinky Kotová Marcela, Kofroňová Kateřina Detail knihy Cestovatelský festival Letem světem, Plzeň. 653 likes · 9 talking about this · 12 were here. Festival Letem světem již od roku 2012 rozšiřuje povědomí o vzdálených krajích, inspiruje, obohacuje a... Letem světem za zvířátky - Alena Gondeková. Letem světem za zvířátky je pokračováním prvního dílu knihy Se smíchem za zvířátky. Verše zavedou malé čtenáře do světa zvířátek a jejich vtipných příhod i úsměvných nápadů. Seznámí se s pilnými včelk......

INFORMACE

AUTOR
Alena Gondeková
DIMENZE
11,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Letem světem za zvířátky.pdf

POPIS

Letem světem za zvířátky je pokračováním prvního dílu knihy Se smíchem za zvířátky. Veršezavedou malé čtenáře do světa zvířátek a jejich vtipných příhod i úsměvných nápadů. Seznámí se s pilnými včelkami i drzou hyenou, naučí se lézt po stromech, nebo zjistí, proč tchoř voní po fialkách. Ve verších je lehce naznačená i výchovná funkce (Tonda by neměl lhát, páv pozdraví, když někam vejde, apod.) Její nenásilné naznačení má rozhodně v literatuře určené mladším dětem své místo. Kniha letem světem za zvířátky je prostoupená dětským humorem a pohledem na svět, který jistě vykouzlí úsměv na tváři i rodičům.

Chcete si přečíst knihu?Letem světem za zvířátky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Gondeková. Číst Letem světem za zvířátky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY