Selfies

Selfies - Jussi Adler-Olsen | Jesuslecitona.org

...en we were creating this video we wanted to gather as many #SELFIE's as we could from ... 'Shelfies,' not selfies, are a better snapshot of you - CNN ... ... so we put in a call for action and received thousands of amazing #SELFIES from so many amazing and funny ... Selfies and self-care are leading millennials to get more cosmetic procedures, study says. Rasha Ali. USA TODAY. Millennials are back at it again, shaking up another industry once more — this ... In March 2014, the UK's Daily Mirror published the story of Danny Bowman, a teenage "selfie addict" who allegedly spent up to 10 hours a day taking 200 selfies, dropped out of school, and tried to ... The taking of selfies has become hugely popular. But recent research suggests that ... Sexy Selfies | Flickr ... ... The taking of selfies has become hugely popular. But recent research suggests that some individuals have what has been termed "selfitis," or the obsessive taking of selfies. Open mobile menu ...

INFORMACE

AUTOR
Jussi Adler-Olsen
DIMENZE
4,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Selfies.pdf

POPIS

Vedení kodaňské policie usoudilo, že počet objasněných případů oddělení Q je výrazně pod hranicí očekávání. Prokázat opak dostává za úkol Rose, která se ale propadá do psychického pekla, jehož kořeny sahají hluboko do temné minulosti. Mezitím v kodaňském parku najdou zavražděnou starší paní, šílený řidič zahájí smrtící hon na mladou ženu a jinde se plánují další trestné činy: děje se to bez vzájemné souvislosti, nebo mají případy něco společného? Carl, Asad a Gordon stojí před záhadou dalece přesahující všechny, které dosud řešili. A jejich kolegyně Rose má vážné problémy. Čtveřici chybí jeden člen, a jak se zdá, smůla se jí lepí na paty. Dokážou zabránit zavření oddělení Q a zastavit zabíjení v Kodani?

Chcete si přečíst knihu?Selfies ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jussi Adler-Olsen. Číst Selfies Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY