Těhotenství - Nejlepší tipy pro klidných devět měsíců

Těhotenství - Nejlepší tipy pro klidných devět měsíců - Birgit Laue | Jesuslecitona.org

...a které se v průběhu těhotenství ptáte ... Těhotenství - Nejlepší tipy pro klidných devět měsíců ... ... . Nejlepší tipy pro klidných devět měsíců. LAUE Birgit. Info: Vašut Jan, 2018 (1.) - brož., 160 str. Z něm. přel. A. Kavinová Těhotenství - Nejlepší tipy pro klidných devět měsíců - Laue Birgit - Očekávání příchodu děťátka je mimořádné životní období, které je spojeno s velkou radostí, nadějemi, těšením, ale možná i obavami a nejistotou. Tato kniha představuje praktického r Ko ... Těhotenství - Nejlepší tipy pro klidných devět měsíců ... ... . Tato kniha představuje praktického r Košík je prázdný. Zobrazit. Zboží celkem: Homeopatie pro děti váz., 192 str., 167×235 mm 279,- Kč SLEVA - Homeopatie pro děti váz., 192 str., 167×235 mm 157,- Kč SLEVA - Těhotenství - nejlepší tipy pro klidných devět měsíců brož., 160 str., 182 × 248 mm 135,- Kč Těhotenství : nejlepší tipy pro klidných devět měsíců / Birgit Laue Úplně první knížka, kterou jsem si půjčila z knihovny. Tahle se nejvíc líbila manželovi, protože jsou tam krátké odstavce, obrázky a prý tak akorát informací. Těhotenství : nejlepší tipy pro klidných devět měsíců / Birgit Laue Úplně první knížka, kterou jsem si půjčila z knihovny. Tahle se nejvíc líbila manželovi, protože jsou tam krátké odstavce, obrázky a prý tak akorát informací. Těhotenství: Nejlepší tipy pro klidných devět měsíců Očekávání příchodu děťátka je mimořádné životní období, které je spojeno s velkou radostí, nadějemi, těšením, ale možná i obavami a nejistotou. Těhotenství: Nejlepší tipy pro klidných devět měsíců (978-80-7236-993-5) Kniha - autor Birgit Laue, 200 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Očekávání příchodu děťátka je mimořádné životní období, které je spojeno s velkou radostí, nadějemi, těšením, ale možná i obavami a nejistotou. Tipy a rady v těhotenství. Sledujte Betynku na Facebooku Tweet. ... Období, kdy se žena rozhodne mít dítě, následně devět měsíců těhotenství a poté kojení miminka. Všechny tyto fáze mají jedno společné - doplňování minerálů a jiných látek, potřebných pro zdraví ženy a jejího dítěte. ... Ať už je pro vás ... Nejlepší tipy pro klidných devět měsíců . Birgit Laue; Birgit Laue ... Od preventivních vyšetření a typických obtíží v těhotenství přes výživu nastávající matky, sex a sport až po dobrodružství porodu i období šestinedělí. ... „Pospěšte, abyste přečetli nejlepší knihy. Není jich mnoho a může se státi ... Nejlepší tipy pro klidných devět měsíců Birgit Laue • Vašut (2018) 🍌 Odosielame o 3 dni. Těhotenství: Nejlepší tipy pro klidných devět měsíců (978-80-7236-993-5) Kniha - autor Birgit Laue, 200 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Očekávání příchodu děťátka je mimořádné životní obdo...

INFORMACE

AUTOR
Birgit Laue
DIMENZE
8,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Těhotenství - Nejlepší tipy pro klidných devět měsíců.pdf

POPIS

Očekávání příchodu děťátka je mimořádné životní období, které je spojeno s velkou radostí, nadějemi, těšením, ale možná i obavami a nejistotou. Tato kniha představuje praktického rádce, který provede nastávající maminky a tatínky devíti měsíci těhotenství a připraví je na vše, co je s novým životem spojeno. Obsahuje více než 300 tipů a přehledně řazených odpovědí na spoustu otázek: Od preventivních vyšetření a typických obtíží v těhotenství přes výživu nastávající matky, sex a sport až po dobrodružství porodu i období šestinedělí. Pomůže budoucím rodičům zvládnout citové výkyvy, tělesné změny a poradí i v záležitostech administrativních (jak je to se zápisem do porodnice, s mateřskou a rodičovskou dovolenou apod.).

Chcete si přečíst knihu?Těhotenství - Nejlepší tipy pro klidných devět měsíců ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Birgit Laue. Číst Těhotenství - Nejlepší tipy pro klidných devět měsíců Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY