Rozplynutí představ: Přijetí nekonečného proudu života

Rozplynutí představ: Přijetí nekonečného proudu života - Darryl Bailey | Jesuslecitona.org

... hlubokého učení jakékoliv duchovní tradice, v určitou chvíli se musíte od tradice samotné ... Rozplynutí představ | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Rozplynutí představ - Přijetí nekonečného proudu života - Bailey Darryl. Ať už se ponoříte do hlubokého učení jakékoliv duchovní tradice, v určitou chvíli se musíte od tradice samotné a od jakékoliv představy osvícení odpoutat. Co zbyde, pokud překročíte duchovní cestu či ... Bailey Darryl: Rozplynutí představ - Přijetí nekonečného proudu života Ať už se ponoř ... Rozplynutí představ. Přijetí nekonečného proudu života ... ... ... Bailey Darryl: Rozplynutí představ - Přijetí nekonečného proudu života Ať už se ponoříte do hlubokého učení jakékoliv duchovní tradice, v určitou chvíli se musíte od tradice samotné a od jakékoliv představy osvícení odpou ... Rozplynutí představ - Přijetí nekonečného proudu života. Darryl Bailey. Externí sklad. Více » ... Noname 777676 - oem CONNECT IT Podložka pod myš - gelová, supersoft, dark blue - YS-M11 . Superjemná tmavěmodrá gelová podložka - Zabraňuje vážným zdravotním problémům zápěstí - Rozměry: 245 x 210 x 3mm . Více informací Rozplynutí představ - Přijetí nekonečného proudu života Ať už se ponoříte do hlubokého učení jakékoliv duchovní tradice, v určitou chvíli se ... Kód: 0313331...

INFORMACE

AUTOR
Darryl Bailey
DIMENZE
7,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozplynutí představ: Přijetí nekonečného proudu života.pdf

POPIS

Ať už se ponoříte do hlubokého učení jakékoliv duchovní tradice, v určitou chvíli se musíte od tradice samotné a od jakékoliv představy osvícení odpoutat. Co zbyde, pokud překročíte duchovní cestu či dokonce osvícení? Kniha Rozplynutí představ si dovoluje jít ještě dále a navrhuje odpoutat se od představ jako takových. Jakkoliv to může znít extrémně či nemožně – jedná se o jednoduché uvědomění, které je dostupné každému člověku během jeho každodenních prožitků.

Chcete si přečíst knihu?Rozplynutí představ: Přijetí nekonečného proudu života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Darryl Bailey. Číst Rozplynutí představ: Přijetí nekonečného proudu života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY