O krok před peklem: (Antologie Kladivo na čaroděje)

O krok před peklem: (Antologie Kladivo na čaroděje) - Jiří Pavlovský | Jesuslecitona.org

..., oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů - a to mluvíme jen o kladných hrdinech ... Kladivo na čaroděje série | Databáze knih ... . ... Kladivo na čaroděje A - O krok před peklem, Antologie , Antologie - Svět Kladiva na čaroděje skrývá nepřeberné množství příběhů plných akce, napětí, černého humoru, magie, démonů, zombií a jiného sajrajtu. Ty nejlepší jsme shromáždili ve sbírce, na níž se kromě autorů jednotlivých dílů podíleli i další známé tváře české fantastiky a najdete v ní ... Objednávejte knihu Kladivo na čaroděje - O krok před peklem / Antologie v internetovém knihkupectví Megakni ... O krok před peklem - kolektiv autorů | Knihy Dobrovský ... ... Objednávejte knihu Kladivo na čaroděje - O krok před peklem / Antologie v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Autoři antologie: Martin D. Antonín, Karel Doležal, Dušan D. Fabian, Jan Hlávka, Jana Jůzlová, Markéta Klobasová, Štěpán Kopřiva, Jakub Mařík, Ondřej S. Nečas, Jiří Pavlovský, Martin Paytok, Darek Šmíd. Kniha O krok před peklem získala na databázi knih vynikající hodnocení 88 %....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Pavlovský
DIMENZE
5,34 MB
NÁZEV SOUBORU
O krok před peklem: (Antologie Kladivo na čaroděje).pdf

POPIS

Svět Kladiva na čaroděje skrývá nepřeberné množství příběhů plných akce, napětí, černého humoru, magie, démonů, zombií a jiného sajrajtu. Ty nejlepší jsme shromáždili ve sbírce, na níž se kromě autorů jednotlivých dílů podíleli i další známé tváře české fantastiky a najdete v ní také vítěznou povídku literární soutěže „Napiš si své Kladivo“. Čeká na vás pořádná nálož v podobě třinácti akčních a zábavných dobrodružství naší netradiční čtyřky hrdinů!

Chcete si přečíst knihu?O krok před peklem: (Antologie Kladivo na čaroděje) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Pavlovský. Číst O krok před peklem: (Antologie Kladivo na čaroděje) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY