Češi znovu dobývají vesmír

Češi znovu dobývají vesmír - Kamil Miketa | Jesuslecitona.org

... vesmíru ... Kniha: Češi znovu dobývají vesmír - Kamil Miketa ... Češi znovu dobývají vesmír | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Češi znovu dobývají vesmír. Kamil Miketa. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 3.4. u Vás doma (Typy doručení) ... Premiéra knihy Češi znovu d ... Češi znovu dobývají vesmír od 198 Kč - Heureka.cz ... .4. u Vás doma (Typy doručení) ... Premiéra knihy Češi znovu dobývají vesmír (Mladá fronta, 224 stran, 299 Kč) autora Kamila Mikety, která se odehrála v úterý v Praze, představila více než čtyřicetiletý podíl českých vědců na výzkumu prostoru přesahujícího náš svět. Češi znovu dobývají vesmír 111 tajemství a zajímavostí o českých firmách, které přepisují historii evropské vesmírné agentury Cesta do „evropského" vesmíru se nám otevřela v roce 1978, kdy se Vladimír Remek stal prvním evropským kosmonautem v historii. Speciál: O knize Češi znovu dobývají vesmír. Vydáno dne 29.05.2018 (963 přečtení) Celkově třikrát už jsme byli v Planetáriu Praha (konkrétně na pořadech o Marsu, o Noční obloze a o Vizionářích a snílcích). Tak proč si něco málo nenapsat o knize, která mapuje jednadvacet českých stop ve vesmíru? Češi znovu dobývají vesmír Miketa Kamil. Úspěchy českých vědců, výzkumníků, inženýrů a techniků ve službách Evropské vesmírné agentury a NASA. Cesta do „evropského" vesmíru se nám otevřela v roce 1978, kdy se Vladimír Remek stal prvním evropským kosmonautem v historii. E-kniha: Češi znovu dobývají vesmír - 21 českých stop v kosmu - Kamil Miketa. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. E-kniha: Češi znovu dobývají vesmír (Kamil Miketa). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Češi znovu dobývají vesmír - 21 českých stop v kosmu. Kamil Miketa Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení....

INFORMACE

AUTOR
Kamil Miketa
DIMENZE
11,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Češi znovu dobývají vesmír.pdf

POPIS

Úspěchy českých vědců, výzkumníků, inženýrů a techniků ve službách Evropské vesmírné agentury a NASA. Cesta do „evropského“ vesmíru se nám otevřela v roce 1978, kdy se Vladimír Remek stal prvním evropským kosmonautem v historii. V programu Interkosmos jsme ještě téhož roku, kdy odstartoval Vladimír Remek, vypustili z kosmodromu Pleseck družici Magion, „cvrčka“ o rozměrech pouhých 30×30×16 centimetrů a váze 15 kilogramů. Družic bylo více, ale po rozpadu východního bloku a zániku Interkosmu v roce 1990 se nad našimi vesmírnými projekty zavřelo nebe. Z mezihvězdného prostoru jsme však nikdy úplně neodešli. Teď se do vesmíru vracíme. A s plnou parádou. České technologie na robotickém vozítku Curiosity, které už od roku 2012 brázdí povrch Marsu, sklízejí zasloužený obdiv a uznání na celém světě. Stejně jako naše optika, speciální nanolepidla pro raketové nosiče, navigační a měřicí přístroje na palubách raket a družic, tantalové kapacitory či speciální sendvičové panely, jimiž jsou potažena zrcadla největších evropských teleskopů, komunikujících na vzdálenost miliónů kilometrů.

Chcete si přečíst knihu?Češi znovu dobývají vesmír ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kamil Miketa. Číst Češi znovu dobývají vesmír Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY