Přijímací zkoušky nanečisto - Český jazyk a literatura pro žáky 9. ročníků ZŠ

Přijímací zkoušky nanečisto - Český jazyk a literatura pro žáky 9. ročníků ZŠ - Martina Komsová, | Jesuslecitona.org

...í zkoušky nanečisto Český jazyk a literatura pro žáky 5 ... Přijímací zkoušky nanečisto Český jazyk a literatura pro ... ... . a 7.ročníků ZŠ - Krychtálková Kamila, Ligurská Jana, Smyslilová Alena . Kniha Přijímací testy nanečisto obsahuje soubor testů včetně záznamových archů pro zápis odpovědí, a to v takové podobě, aby se co nejvíce přiblížily reálné situaci státní jednotné přijímací zkoušky. Přijímací zkoušky nanečisto Český jazyk a literatura pro žáky 9. ročníků ZŠ od Alena [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskov ... Přijímací zkoušky nanečisto - Český jazyk a literatura pro ... ... . ročníků ZŠ od Alena [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Všetky informácie o produkte Přijímací zkoušky nanečisto Český jazyk a literatura pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Přijímací zkoušky nanečisto Český jazyk a literatura pro žáky 5. a 7. ročníků ZŠ. Kniha: Přijímací zkoušky nanečisto - Český jazyk a literatura pro žáky 9. ročníků ZŠ - Martina Komsová; kolektiv Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Přijímací zkoušky nanečisto - Český jazyk a literatura pro žáky 9. ročníků ZŠ Martina Kosmosová Bežná cena: 11,00 € Naša cena: 10,45 € (ušetríte: 5%) UNIKLUB: 10,12 € (ušetríte: 8%) Domácí Zkoušky nanečisto pro žáky 5.,7. a 9. tříd. Místo prezenčních Zkoušek nanečisto nabízíme alternativu přes internet. Nejedná se o online testy, ale o papírové Zkoušky nanečisto. Zadání si stáhnete z účtu, vše si doma vyřešíte na papír a výsledky nahrajete zpět našim lektorům ke kontrole. Přijímací zkoušky nanečisto - Český jazyk a literatura pro žáky 9. ročníků ZŠ ... Přijímací zkoušky nanečisto - Český jazyk a literatura pro žáky 9. ročníků ZŠ. 24 % 167 Kč. 220 Kč. Sleva až 70% u třetiny knih ... S titulem Přijímací zkoušky nanečisto Český jazyk pro žáky 5. a 7.ročníků ZŠ souvisí: Testy 2018 z matematiky pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ -12% Přijímací zkoušky nanečisto Český jazyk a literatura pro žáky 9. ročníků ZŠ (2018) | Smyslilová, Alena, Komsová, Martina, Malečková, Martina, Novotná, Iveta | ISBN: 9788074023187 | Kostenloser Versand für alle Bücher mit Versand und Verkauf duch Amazon. Computer Media Přijímací zkoušky nanečisto Český jazyk a literatura pro žáky 9. ročníků ZŠ (978-80-7402-318-7) Ideální pomocník pro přípravu k přijímacím zkouškám.Kniha Přijímací testy nanečisto obsahuje soubor testů včetně záznamových archů pro zápis odpovědí, a to v takové podobě, aby se co nejvíce přiblížily reálné situaci státní jednotné ... Kniha Přijímací zkoušky nanečisto Český jazyk a literatura pro žáky 9. ročníků ZŠ na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze......

INFORMACE

AUTOR
Martina Komsová,
DIMENZE
7,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Přijímací zkoušky nanečisto - Český jazyk a literatura pro žáky 9. ročníků ZŠ.pdf

POPIS

Ideální pomocník pro přípravu k přijímacím zkouškám. Kniha Přijímací testy nanečisto obsahuje soubor testů včetně záznamových archů pro zápis odpovědí, a to v takové podobě, aby se co nejvíce přiblížily reálné situaci státní jednotné přijímací zkoušky. Pro vyhodnocení vlastních výsledků je u každého testu klíč s požadovanými odpověďmi a bodováním a v komentovaném řešení jsou názorně a přehledně vysvětleny správné i špatné varianty odpovědí. Předkládané didaktické testy odpovídají Specifikaci požadavků pro jednotnou přijímací zkoušku v přijímacím řízení na střední školy v oborech vzdělání s maturitní zkouškou, a to jak z hlediska ověřovaných cílů (očekávaných vědomostí a dovedností), tak z hlediska zastoupení jednotlivých oblastí učiva, včetně formální úpravy testu. Žákům kniha poslouží jako „domácí učitel“ – nabízí jim možnost: - vyzkoušet si řešení šesti různých testů vytvořených podle kritérií Cermatu, - zjistit aktuální úroveň vlastních vědomostí a dovedností, - zopakovat učivo a nacvičit si určité postupy, které vedou ke snížení stresu při „ostré zkoušce“ a zvyšují šanci na úspěch. Rodičům kniha pomůže pochopit vše, co jednotná přijímací zkouška obnáší, a usnadní jim praktickou podporu jejich dítěte při přípravě na zkoušku. Učitelé mohou připravené materiály z knihy využít nejen k testování tříd, ale i souhrnnému opakování učiva během školního roku.

Chcete si přečíst knihu?Přijímací zkoušky nanečisto - Český jazyk a literatura pro žáky 9. ročníků ZŠ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Komsová,. Číst Přijímací zkoušky nanečisto - Český jazyk a literatura pro žáky 9. ročníků ZŠ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY