Pchjongčchang 2018: Oficiální publikace českého olympijského výboru

Pchjongčchang 2018: Oficiální publikace českého olympijského výboru - Viliam Buchert | Jesuslecitona.org

...: 2018 Nakladatel: Mladá fronta Počet stran: 360 Vazba: tvedá s obálkou Stav: jako nová viz ... Český olympijský výbor slavnostně pokřtí publikaci ... ... .foto, A4 XXIII. zimní olympijské hry Pchjongčchang 2018 : oficiální publikace Českého olympijského výboru. To chci . Uloženo v: Hlavní autor: Herbert Slavík, 1963- Další autoři: ... Stanovy Českého olympijského výboru : statuty České olympijské akademie, Českého klubu fair play a Českého klubu olympioniků ... ČOV představil knihu Pchjongčchang 2018. Fotografie Herberta Slavíka a Pavla Lebedy a ta ... Český olympijský výbor slavnostně pokřtí publikaci ... ... ... ČOV představil knihu Pchjongčchang 2018. Fotografie Herberta Slavíka a Pavla Lebedy a také šestnáct fejetonů Viliama Bucherta. Snímky úspěchů, zklamání českých reprezentantů i další stránky olympijských her, které zůstávají divákům skryty. Taková je nová publikace Českého olympijského výboru Pchjongčchang 2018. Pchjongčchang 2018: Oficiální publikace českého olympijského výboru (2018) 120 let české atletiky (2017) Tváře II / Faces II (2016) OH RIO 2016 Olympijský rok (2016) Pražský hrad - Sídlo prezidenta České republiky (2015) OH Soči 2014 - XXII. zimní olympijské hry (2014) Pchjongčchang 2018 (XXIII. Zimní olympijské hry). Pchjongčchang 2018 (XXIII. Zimní olympijské hry) . Polotuhá flexo. EAN: 9788020448095. Herbert Slavík, Pavel Lebeda. Oficiální publikace Českého olympijského výboru. Manufacturer: Mladá fronta. Varianta: Kniha 479 Kč. Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.. Availability: IHNED odesíláme . >99 ks in ... Posledních deset let vycházejí oficiální publikace k olympijským hrám v nakladatelství Mladá fronta. I tentokrát jsme hrdým partnerem Českého olympijského výboru. Kniha přináší největší okamžiky XXIII. her v jihokorejském Pchjongčchangu. Na čtenáře čeká seznámení se zimními sporty, největšími postavami sportovní historie, a to jak českými, tak i světovými. Praha 2. března 2018. Ve vydavatelství Mladá fronta vyšla další oficiální publikace Českého olympijského výboru - PCHJONGČCHANG 2018. Vydavatelství Mladá fronta, divize Knihy spolu s Českým olympijským výborem a českými olympioniky publikaci slavnostně pokřtilo ve čtvrtek 1. března 2018. Ester Ledecká se zlatou medailí na krku se směje z obalu oficiální publikace Českého olympijského výboru (ČOV) "Pchjongčchang 2018". Na 360 stranách jsou v ní zachyceny fotograficky a prostřednictvím fejetonů nejen momenty z vítězných jízd a gest hvězdné snowboardistky a lyžařky, která se stala ikonou her v Koreji. Pchjongčchang 2018 - XXXII. Zimní olympijské hry ... Posledních deset let vycházejí oficiální publikace k olympijským hrám v nakladatelství Mladá fronta. I tentokrát jsme hrdým partnerem ...

INFORMACE

AUTOR
Viliam Buchert
DIMENZE
9,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Pchjongčchang 2018: Oficiální publikace českého olympijského výboru.pdf

POPIS

Posledních deset let vycházejí oficiální publikace k olympijským hrám v nakladatelství Mladá fronta. I tentokrát je kniha napsána ve spolupráci s Českým olympijským výborem a přináší největší okamžiky XXIII. zimních olympijských her Pchjongčchang 2018. Na čtenáře čeká seznámení se zimními sporty, největšími postavami sportovní historie, a to jak českými, tak i světovými. Přináší snímky špičkových sportovních fotografů pod vedením Herberta Slavíka, kteří zaznamenají nejenom úspěchy a zklamání českých reprezentantů, ale také tvář olympijských her, která zůstává divákům skrytá – zákulisí, dřinu i odpočinek sportovců. Kromě výsledkového servisu se čtenáři jistě rádi začtou do nejdůležitějších příběhů, se které v průběhu her na sportovištích i mimo ně odehrály.

Chcete si přečíst knihu?Pchjongčchang 2018: Oficiální publikace českého olympijského výboru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viliam Buchert. Číst Pchjongčchang 2018: Oficiální publikace českého olympijského výboru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY