Média, lži a příliš rychlý mozek: Průvodce postpravdivým světem

Média, lži a příliš rychlý mozek: Průvodce postpravdivým světem - Petr Nutil | Jesuslecitona.org

... média svět takový, jaký skutečně je?- Proč nám politici lžou?- Co je to mediální gramotnost?- Proč je potřeba kritické myšlení?- A jak si s námi zahrává mozek?To jsou jen některé z aktuálních otázek, Poznáte zákulisí mediálního průmyslu a výroby zpráv i techniky, jak námi média mohou manipulovat ... Média, lži a příliš rychlý mozek - Průvodce postpravdivým ... ... . A v neposlední řadě porozumíte tomu, jak odhalovat falešné zprávy, poznat pravdu od lži a nepodlehnout konspiračnímu myšlení. Parametry ISBN kód: 9788027107162 EAN kód: 9788027107162 Rok vydání: 2018 Vazba: Knihy - paperback Média, lži a příliš rychlý mozek, aneb když se na nás valí příliš informací Středa, 20 Červen 2018 05:00 Jana Langerová Nakladatelství Grada vydalo knihu Média, lži a příliš rychlý mozek s podtitulem Pr ... Média, lži a příliš rychlý mozek - Průvodce postpravdivým ... ... . Parametry ISBN kód: 9788027107162 EAN kód: 9788027107162 Rok vydání: 2018 Vazba: Knihy - paperback Média, lži a příliš rychlý mozek, aneb když se na nás valí příliš informací Středa, 20 Červen 2018 05:00 Jana Langerová Nakladatelství Grada vydalo knihu Média, lži a příliš rychlý mozek s podtitulem Průvodce postpravdivým světem, jejímž autorem je spoluzakladatel webu manipulatori.cz Petr Nutil....

INFORMACE

AUTOR
Petr Nutil
DIMENZE
12,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Média, lži a příliš rychlý mozek: Průvodce postpravdivým světem.pdf

POPIS

V první části knihy odhalíte zákonitosti našeho chování a rozhodování. Zjistíte, proč naše přání tak často formují budoucnost, pochopíte, jak nás ovlivňuje naše vlastní iracionalita, proč podléháme skupinové hlouposti a jak snadno se dopouštíme myšlenkových chyb.Druhá část knihy se věnuje žhavé současnosti. Zaměřuje se na běžně užívané argumentační fauly a na odhalení manipulativních a propagandistických postupů v politice i médiích. Poznáte zákulisí mediálního průmyslu a výroby zpráv i techniky, jak námi média mohou manipulovat. A v neposlední řadě porozumíte tomu, jak odhalovat falešné zprávy, poznat pravdu od lži a nepodlehnout konspiračnímu myšlení.

Chcete si přečíst knihu?Média, lži a příliš rychlý mozek: Průvodce postpravdivým světem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Nutil. Číst Média, lži a příliš rychlý mozek: Průvodce postpravdivým světem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY