Tajemný sir Argus

Tajemný sir Argus - Hannah Howell | Jesuslecitona.org

...ránit. O setkání s ním napíše jeho rodině, ale pak se za ním vydá sama ... Kniha Tajemný sir Argus - Hannah Howell | knizniklub.cz ... . Nedokáže nečinně čekat, protože Argus Wherlocke měl tělo ... Dívka nikdy neslyšela o zvláštních schopnostech členů rodiny Wherlocků a nemůže uvěřit svým o čím, když se Argus před ní najednou rozplyne. Po rozhovoru s otcem, jenž nepochybuje o nadpozemských schopnostech lidí z rodu Wherlocků, se Lorelei rozhodne Arguse zachránit. Tajemný sir Argus. Howell, Hannah. Vydání: Oldag 2018 | Jazyk: čeština | ... Tajemný sir Argus - Hannah Howell | Kniha na Alza.cz ... . Tajemný sir Argus. Howell, Hannah. Vydání: Oldag 2018 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 86719. Romantický příběh, odehrávající se v anglických kulisách na sklonku osmnáctého století, zachycuje osudy příslušníků tajemného rodu Argusů, jehož členové vynikali podivuhodnými, až nadpřirozenými schopnostmi. Tajemný sir Argus. Celkové hodnocení ... když se Argus před ní najednou rozplyne. Po rozhovoru s otcem, jenž nepochybuje o nadpozemských schopnostech lidí z rodu Wherlocků, se Lorelei rozhodne Arguse zachránit. O .. Zobrazit celý text. Viac o e-knihe e-kniha Tajemný sir Argus Podivuhodný příběh krásné Lorelei, která zachraňuje přitažlivého mladého muže v Anglii na konci 18. století. * Lorelei Sundunová se jednoho dne setká v zahradě svého otce s duchem přitažlivého mladého muže, jenž ji požádá o pomoc. Tajemný sir Argus. Hannah Howell. Lorelei Sundunová se jednoho dne setká v zahradě svého otce s duchem přitažlivého mladého muže, jenž ji požádá o pomoc. Hannah Howell. Tajemný sir Argus. Podivuhodný příběh krásné Lorelei, která zachraňuje přitažlivého mladého muže ... 279,- Kč. Více Tajemný sir Argus. Lorelei Sundunová se jednoho dne setká v zahradě svého otce s duchem přitažlivého mladého muže, jenž ji požádá o pomoc. Dívka nikdy neslyšela o zvláštních schopnostech členů rodiny Wherlocků a nemůže uvěřit svým očím, když se Argus před ní najednou rozplyne....

INFORMACE

AUTOR
Hannah Howell
DIMENZE
9,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemný sir Argus.pdf

POPIS

Podivuhodný příběh krásné Lorelei, která zachraňuje přitažlivého mladého muže v Anglii na konci 18. století. Lorelei Sundunová se jednoho dne setká v zahradě svého otce s duchem přitažlivého mladého muže, jenž ji požádá o pomoc. Dívka nikdy neslyšela o zvláštních schopnostech členů rodiny Wherlocků a nemůže uvěřit svým očím, když se Argus před ní najednou rozplyne. Po rozhovoru s otcem, jenž nepochybuje o nadpozemských schopnostech lidí z rodu Wherlocků, se Lorelei rozhodne Arguse zachránit. O setkání s ním napíše jeho rodině, ale pak se za ním vydá sama. Nedokáže nečinně čekat, protože Argus Wherlocke měl tělo poznamenané známkami krutého bití. Jeho věznitel z něj chce násilím dostat rodové tajemství a zneužít je ve svůj prospěch. Argus ví, že krásná Lorelei je jeho jedinou nadějí na záchranu – a také největším pokušením, kterému kdy čelil.

Chcete si přečíst knihu?Tajemný sir Argus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hannah Howell. Číst Tajemný sir Argus Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY