Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví

Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví - Libuše Čeledová, | Jesuslecitona.org

...hkupectve Martinus! Srovnání cen Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví ... Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného ... ... . Nejlevnější e-shop Knihy Dobra. Cena 251 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Zboží ze stejné kategorie - Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví Soudní lékařství pro všeobecné praktické lékaře Kniha, která přehledně a srozumitelně shrnuje aktuální problematiku soudního lékařství, ... Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví ... že není zaměřen jen na ... SVI LF UK PLzeň a FN-LK Plzeň : Studovna 1 - Příruční knihovna ... ... Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví ... že není zaměřen jen na obecný výklad pojmů a obsahu sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví, ale předkládá k zamyšlení otázky o problematice systému zdravotnictví a nastiňuje i návrhy na jejich řešení. Čtenáři zde naleznou rovněž ... Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví Čeledová Libuše, Holčík Jan, kolektív autorov. Učební text přináší studentům aktuální a nezbytné informace o široké problematice sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví. Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví - Holčík Jan, Čeledová Libuše,. Učební text přináší studentům aktuální a nezbytné... Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví : ... Posudkové lékařství: vybrané kapitoly : ... Propedeutika vnitřního lékařství, nové, zcela přepracované vydání doplněné testy ... Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví. Čeledová, Libuše Holčík, Jan. Úvod do gerontologie. Čeledová, Libuše Kalvach, Zdeněk Čevela, Rostislav. Základní pojmy praktického a posudkového lékařství. Seifert, Bohumil Čeledová, Libuše. Stres a syndrom vyhoření u lékařů posudkové služby Učební text přináší studentům aktuální a nezbytné informace o široké problematice sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví. Text je užitečný nejen pro studenty, ale také pracovníky ve zdravotních a sociálních službách. Nesporný přínos učebního textu spočívá v tom, že není zaměřen jen na obecný výklad pojmů a obsahu sociálního lékařství a ... Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictv ... Učební text přináší studentům aktuální a nezbytné informace o široké problematice sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví. Text je užitečný nejen pro studenty, ale také pracovníky ve zdravotních a sociálních službách. ... Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví (e-kniha) Libuše Čeledová , Jan Holčík , , Karolinum (2018) Učební text přináší studentům aktuální a nezbytné informace o široké problematice sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví. Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdra...

INFORMACE

AUTOR
Libuše Čeledová,
DIMENZE
9,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví.pdf

POPIS

Učební text přináší studentům aktuální a nezbytné informace o široké problematice sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví. Text je užitečný nejen pro studenty, ale také pracovníky ve zdravotních a sociálních službách. Nesporný přínos učebního textu spočívá v tom, že není zaměřen jen na obecný výklad pojmů a obsahu sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví, ale předkládá k zamyšlení otázky o problematice systému zdravotnictví a nastiňuje i návrhy na jejich řešení. Čtenáři zde naleznou rovněž kapitoly, které přibližující primární péči jako základ celého zdravotnického systému, zabývají se základy zdravotnického práva, typy zdravotnických soustav a systémem zdravotnických a sociálních služeb, ale také se mohou seznámit s vybranými tématy z dějin medicíny. Kapitoly jsou doplněny názornými grafy a tabulkami a celý text doplňují dvě přílohy Ottawská charta a Ljublaňská charta o reformě zdravotní péče. Zdravotní osud člověka je do značné míry ovlivněn podmínkami, v nichž vyrůstá, vzdělává se, pracuje, odpočívá a stárne. Text poukazuje na hodnotu zdraví a na potřebu rozvíjet schopnosti lidí chránit, udržovat i zlepšovat své zdraví.

Chcete si přečíst knihu?Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libuše Čeledová,. Číst Nové kapitoly ze sociálního lékařství a veřejného zdravotnictví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY