Média, lži a příliš rychlý mozek: Průvodce postpravdivým světem

Média, lži a příliš rychlý mozek: Průvodce postpravdivým světem - Petr Nutil | Jesuslecitona.org

...i a příliš rychlý mozek - Průvodce… Ohodnotit » Doporučit známemu » Média, lži a příliš rychlý mozek - Průvodce postpravdivým světem Petr Nutil ... Média, lži a příliš rychlý mozek - Průvodce postpravdivým ... ... . Běžná cena: Hledáte Média, lži a příliš rychlý mozek - Průvodce postpravdivým světem od Petr Nutil? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Petr Nutil: Média, lži a příliš rychlý mozek - průvodce postpravdivým světem (12. 3. 2018) knihovnavaclavahavla. ... Autor knihy Média, lži a příliš rychlý mozek, Petr Nutil, je ... Média, lži a příliš rychlý mozek - Průvodce postp ... Média, lži a příliš rychlý mozek - Průvodce postpravdivým ... ... . 3. 2018) knihovnavaclavahavla. ... Autor knihy Média, lži a příliš rychlý mozek, Petr Nutil, je ... Média, lži a příliš rychlý mozek - Průvodce postpravdivým světem je podle mě opravdu důležitá kniha. Osobně většinu věcí, které jsem v knize objevila už vím, ale rozhodně by nikomu neuškodilo, zvláště mladým lidem, aby si tuto k...

INFORMACE

AUTOR
Petr Nutil
DIMENZE
6,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Média, lži a příliš rychlý mozek: Průvodce postpravdivým světem.pdf

POPIS

V první části knihy odhalíte zákonitosti našeho chování a rozhodování. Zjistíte, proč naše přání tak často formují budoucnost, pochopíte, jak nás ovlivňuje naše vlastní iracionalita, proč podléháme skupinové hlouposti a jak snadno se dopouštíme myšlenkových chyb.Druhá část knihy se věnuje žhavé současnosti. Zaměřuje se na běžně užívané argumentační fauly a na odhalení manipulativních a propagandistických postupů v politice i médiích. Poznáte zákulisí mediálního průmyslu a výroby zpráv i techniky, jak námi média mohou manipulovat. A v neposlední řadě porozumíte tomu, jak odhalovat falešné zprávy, poznat pravdu od lži a nepodlehnout konspiračnímu myšlení.

Chcete si přečíst knihu?Média, lži a příliš rychlý mozek: Průvodce postpravdivým světem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Nutil. Číst Média, lži a příliš rychlý mozek: Průvodce postpravdivým světem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY