Felix z nástupiště č. 1

Felix z nástupiště č. 1 - Kate Mooreová | Jesuslecitona.org

...ní kočku, rozběhne se kolotoč veselých i dojemných příhod a nová posila týmu neunikne pozornosti médií ani divadelníků ... Kniha: Felix z nástupiště č. 1 (Kate Mooreová) | bux.sk ... . Felix z nástupiště č. 1. Kate Mooreová. Když se zaměstnanci yorskhirského nádraží rozhodnou ctít tradici a pořídit si nádražní kočku, rozběhne se kolotoč veselých i dojemných příhod a nová posila týmu neunikne pozornosti médií ani divadelníků. Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Felix z nástupiště č. 1 - Kate Mooreová. Odkazy na odborné recenze. Kompletní i ... Felix z nástupiště č. 1 - Kate Mooreová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Felix z nástupiště č. 1 - Kate Mooreová. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. › Mooreová Kate: Felix z nástupiště č. 1. Mooreová Kate: Felix z nástupiště č. 1. Autor: Mooreová Kate. ... Jak se Felix postupně sžívá s nezvyklým prostředím, prozkoumává nástupiště i tajemný labyrint tunelů, nachází si kamarády, učí se lovit myši a prodávat jízdenky, její sláva se šíří mezi ... Ikar Felix z nástupiště č. 1 - Kate Moore Ostatní knihy Když se zaměstnanci yorskhirského nádraží rozhodnou ctít tradici a pořídit si nádražní kočku, rozběhne se kolotoč veselých i dojemných příhod a nová posila týmu neunikne pozornosti médií ani divadeln... Soutěž o knižní novinky Felix z nástupiště č. 1 a Hrady a jejich záhady - Ostatní. Zodpovězte správně soutěžní otázku a 4 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají jednu z… Felix z nástupiště č. 1 autor: Mooreová Kate doporučená cena: 299 Kč naše cena:239Kč Nástupiště (perón) je prostor určený pro nástup nebo výstup cestujících z dopravních prostředků, často slouží též k vyčkávání cestujících na dopravní prostředek.Zpravidla je tvořeno zpevněnou zvýšenou plochou. Jeho strana přilehlá k místu, kde dopravní prostředky zastavují, se označuje jako hrana nástupiště nebo nástupní (výstupní) hrana....

INFORMACE

AUTOR
Kate Mooreová
DIMENZE
4,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Felix z nástupiště č. 1.pdf

POPIS

Když se zaměstnanci yorskhirského nádraží rozhodnou ctít tradici a pořídit si nádražní kočku, rozběhne se kolotoč veselých i dojemných příhod a nová posila týmu neunikne pozornosti médií ani divadelníků. Jak se Felix postupně sžívá s nezvyklým prostředím, prozkoumává nástupiště i tajemný labyrint tunelů, nachází si kamarády, učí se lovit myši a prodávat jízdenky, její sláva se šíří mezi cestujícími i za hranice nádraží. Laskavé povídání o jedné železniční stanici v zapadlém severoanglickém kraji dýchne na čtenáře starosvětskou atmosférou a ukazuje, že když se to vezme správně do tlapek, nemusí být nic ztraceno.

Chcete si přečíst knihu?Felix z nástupiště č. 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Mooreová. Číst Felix z nástupiště č. 1 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY