Fatální omyl

Fatální omyl - Miroslav Jílek | Jesuslecitona.org

... názor Nejvyššího soudu ČR, který konstatuje mj ... Fatální omyl - Miroslav Jílek | Knihy.ABZ.cz ... . " Možnosti dalšího dokazování, které by mohly vést k případnému odsouzení obviněného, se jeví jako velmi omezené a jsou vázány na vyhledávání důkazů, o jejichž konkrétní povaze není jasno a jejichž opatření je věcí operativně pátrací činnosti Policie ČR. Kniha Fatální omyl Přidat komentář. čef. 3 07.11.2015. Thriller z lékařského prostředí s někter ... Měřáky na radiátorech: Fatální omyly v rozúčtování nákladů ... ... .2015. Thriller z lékařského prostředí s některými inovativními prvky se dá docela dobře přečíst zejména kvůli gradujícímu napětí. ... Máte pozitivní výsledek z testu na protilátky? Bude to nejspíše omyl Nebezpečná rtuť. České elektrárny zdravotní riziko nepředstavují Remdesivir zrychlí ústup covid-19, ukáže studie. Smrtnost snížil o 31 % Software zdarma: alternativní firewall či analýza podezřelé komunikace Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Fatální omyl. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Fatální omyl. JÍLEK Miroslav. Info: Euromedia Group - Brána, 2018 (1.) - váz., 208 str. EAN: 9788075840493 ISBN: 978-80-7584-049-3. Fatální omyl Autor: Jílek, Miroslav Nakladatel: Brána EAN: 9788075840493 ISBN: 978-80-7584-049-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 208 stran, česky Rozměry: 14 × 20,8 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) KLIMA: Fatální omyl vědců o příčině klimatické změny 3.5.2013 Výsledky výskumného centra NASA Langley potvrdzujú, že až 95 percent škodlivých slnečných lúčov blokujú pred vstupom na zemský povrch skleníkové plyny CO2 [1] .Údaje sa získali sondovaním atmosféry pomocou širokopásmové emisného rádiometra, ktorý ... Fatální omyl. Tragédie, při níž zemřelo 95 lidí, včetně tehdejšího prezidenta Lecha Kaczynského, jeho manželky Marie a desítek dalších čelných představitelů polského veřejného života, se stala 10. dubna 2010.. Polská delegace tehdy chtěla na západě Ruska uctít památku tisíců Poláků, které na jaře 1940 v katyňském lese nedaleko Smolenska postřílela ... Fatální omyl Miroslav Jílek. Fatální omyl. Miroslav Jílek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha Skladem u dodavatele Doručen í ZDARMA od 300 Kč, v ......

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Jílek
DIMENZE
8,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Fatální omyl.pdf

POPIS

Herec, novinář a starý lékař, jenž oběma v časovém odstupu zkříží cestu, jsou hrdiny příběhu, který se odehrává v době, kdy se na vlně revolučních změn po roce 1989 rozbíjí Masarykovo Československo i poválečné uspořádání východní Evropy. Staré společenské řády přestávají platit, nové přinášejí radikální proměnu v myšlení i stupnici životních hodnot. Jeden z hlavních protagonistů se v rámci své práce zahraničního reportéra stává svědkem války v Jugoslávii a s rodinou se usazuje v Bělehradu. To se mu stane osudným a ovlivní to nejen jeho manželství, ale celý život.Přestože se postavy románu ocitají v davové euforii a řeší také své problémy v lásce a manželství, stále věří ve zdravý rozum, slušnost a spravedlnost, které jsou pro ně zárukou, že svět neskončí v pekle.

Chcete si přečíst knihu?Fatální omyl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Jílek. Číst Fatální omyl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY