Náruživý tenista

Náruživý tenista - Jerome Klapka Jerome | Jesuslecitona.org

... Jerome Jerome Klapka. Náruživý tenista Jerome Klapka Jerome ... Kniha Náruživý tenista - Jerome Klapka Jerome | knizniklub.cz ... . Povídky autora oblíbeného románu Tři muži ve člunu. 169 Kč 188 Kč - ušetříte 19 Kč (10 %) Skladem. Detailní informace; ... Kniha: Náruživý tenista - Jerome Klapka Jerome. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Náruživý tenista - Jerome Klapka Jerome. Povídky auto ... Náruživý tenista | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . ... Náruživý tenista - Jerome Klapka Jerome. Povídky autora oblíbeného románu Tři muži ve člunu Zažíváte někdy záhadné nebo nevysvětlitelné věci? Nebo... Náruživý tenista. Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Náruživý teNista. Jerome K lap K a Jerome. vyšehrad. Náruživý. tenista. Z různých anglických originálů told after supper, sketches in lavender, Blue and Green, Novel Notes . přeložil milan žáček. ilu st ra ce na přebalu daniel verner. typografi e vladimír verner. o d po věd ná re dak tor ka m arie válková Hledáte Náruživý tenista od Jerome Klapka Jerome? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Náruživý tenista. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou...

INFORMACE

AUTOR
Jerome Klapka Jerome
DIMENZE
9,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Náruživý tenista.pdf

POPIS

Povídky autora oblíbeného románu Tři muži ve člunu. Zažíváte někdy záhadné nebo nevysvětlitelné věci? Nebo ještě lépe: přijde k vám občas na návštěvu duch? Nečekaně a kdy jemu se zlíbí? Je pokojný a povídavý, nebo provádí zlomyslné kousky? Pokud ano, pak jsou povídky Jeroma Klapky Jeroma Nedostižný tenista pro vás to pravé. Duchařská vyprávění, která se tak dobře hodí do starých domů s vrzajícím schodištěm, plných stinných zákoutí, kde se duchům znamenitě daří. Historky vyprávěné při sklence punče nebo jen tak, povídky překypující fantazií a důvtipem, okořeněné záhadnými zážitky a humorem těší a baví čtenáře už spoustu let a budou je bavit, dokud si zachovají mladého „ducha“.

Chcete si přečíst knihu?Náruživý tenista ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jerome Klapka Jerome. Číst Náruživý tenista Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY