Artur a zlaté lano: Bájná pokladnice profesora Brownstona

Artur a zlaté lano: Bájná pokladnice profesora Brownstona - Joe Todd-Stanton | Jesuslecitona.org

...vil surreálnou pohádku Tajemství černé skály, a hlavně sérii Bájná pokladnice profesora Brownstona ... Artur a zlate lano | Sleviste.cz ... . Po knize Artur a zlaté lano vydá Paseka Marcy a záhadu sfingy, na třetím albu autor aktuálně pracuje. Všechny informace o produktu Kniha Artur a zlaté lano - Bájná pokladnice profesora Brownstona -..., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Artur a zlaté lano - Bájná pokladnice profesora Brownstona -.... Bájná pokladnice profesora Brownstona / Artur a zlaté lano 2. Žánr: Romány, Pro děti a mládež: ... Artur a zlate lano | Sleviste.cz ... .... Bájná pokladnice profesora Brownstona / Artur a zlaté lano 2. Žánr: Romány, Pro děti a mládež: Vydáno: 2019, Paseka: Orig. název: Marcy and the riddle of the Sphinx, 2017: více informací... Paseka Artur a zlaté lano. Bájná pokladnice profesora Brownstona - Joe Todd-Stanton . Z produkce nakladatelství, které dalo světu slavnou komiksovou Hildu, přichází další knižní podívaná, plná dobrodružství, podmanivých ilustrací, kouzel, netvorů, chrabrých hrdinů a mytologie. Joe Todd-Stanton - Bájná pokladnice profesora Brownstona: Artur a zlaté lano ... Pokud se vám zalíbí příběh malého Artura ze série Bájná pokladnice profesora Brownstona, můžete se těšit i na další příběhy, ačkoliv s odlišnými dětskými hrdiny. Obľúbili ste si komiks Hilda? Tak toto je ďalšia komiksová lahôdka z vydavateľstva Paseka, kde o množstvo nových dobrodružstiev, odmanivých ilustrácií... Všechny informace o produktu Komiks Artur a zlaté lano. Bájná pokladnice profesora Brownstona - Joe Todd-Stanton, porovnání cen z internetových obchod...

INFORMACE

AUTOR
Joe Todd-Stanton
DIMENZE
8,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Artur a zlaté lano: Bájná pokladnice profesora Brownstona.pdf

POPIS

Z produkce nakladatelství, které dalo světu slavnou komiksovou Hildu, přichází další knižní podívaná, plná dobrodružství, podmanivých ilustrací, kouzel, netvorů, chrabrých hrdinů a mytologie. Představte si sbírku tak velkou a pestrou, že obsáhne ty největší a nejúžasnější poklady na světě. Najdete v ní mumifikované ostatky pradávných panovníků i blyštivé meče, jimiž se oháněli věhlasní válečníci. Jak mohl jediný člověk přijít k tak vzácným kouskům? A kdo je profesor Brownstone? Poslyšte, jak byly získány první přírůstky do této skvostné kolekce, vydejme se společně na vikinská území, do končin oplývajících kouzelnými předměty, kde vládnou mocní bohové a zdánlivě nepřemožitelní tvoři.

Chcete si přečíst knihu?Artur a zlaté lano: Bájná pokladnice profesora Brownstona ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joe Todd-Stanton. Číst Artur a zlaté lano: Bájná pokladnice profesora Brownstona Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY