Ženy z bloku 10. Lékařské pokusy...

Ženy z bloku 10. Lékařské pokusy... - Hans Joachim Lang | Jesuslecitona.org

..., ale nejsem si jistá, jestli zvolená forma byla ta pravá ... Ženy z bloku 10: Lékařské pokusy v Osvětimi by Great ... ... . ... Ženy z bloku 10 - Lékařské pokusy v Osvětimi book. Read 38 reviews from the world's largest community for readers. V mužské části osvětimského koncentrač... Objednávejte knihu Ženy z bloku 10: Lékařské pokusy v Osvětimi v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Autor Hans-Joachim Lang ve své knize „Ženy z bloku 10 - Lékařské pokusy v Osvětimi" líčí téma pokusů na lidech v koncentračním táboře Osvětim. Tato kniha je věnována židovským ženám z bloku 10. Na ... Kniha: Ženy z bloku 10: Lékařské pokusy v Osvětimi | Knihy ... ... . Tato kniha je věnována židovským ženám z bloku 10. Na těchto nevinných ženách byly během posledních let prováděny různé pokusy - např. pokusy o sterilizace apod. Ženy z bloku 10 Autor: Lang, Hans Joachim Nakladatel: Ikar EAN: 9788024923949 ISBN: 978-80-249-2394-9 Originál: Die Frauen von Block 10 Překlad: Kufnerová, Zlata Popis: 1× kniha, vázaná, 328 stran, česky Rozměry: ...

INFORMACE

AUTOR
Hans Joachim Lang
DIMENZE
10,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Ženy z bloku 10. Lékařské pokusy....pdf

POPIS

V mužské části osvětimského koncentračního lágru nechalo vedení SS na jaře 1943 oddělit dvoupodlažní budovu kasáren, blok 10, od ostatního táborového území. Prováděly se tam lékařské pokusy na zhruba 800 židovských ženách. Dva doktoři na nich zkoušeli metody sterilizace, jíní je podrobovali dalším experimentům. Autor líčí, co se s těmi ženami dělo, jak zvládaly úkoly všedního dne a s jakými následky se přeživší vězeňkyně – bylo jich kolem 300 – musely po válce vyrovnávat.

Chcete si přečíst knihu?Ženy z bloku 10. Lékařské pokusy... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hans Joachim Lang. Číst Ženy z bloku 10. Lékařské pokusy... Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY