Šťastné blues aneb Z deníku Jaroslava Ježka

Šťastné blues aneb Z deníku Jaroslava Ježka - František Cinger | Jesuslecitona.org

...vázaná, 248 stran, česky Šťastné blues aneb z deníku Jaroslava Ježka -- Z deníku Jaroslava Ježka - Cinger, František ; Kniha vydaná v roce stého výročí Ježkova narození poutavou formou přibližuje čtenářům život a tvorbu všestranného skladatele, multiinstrumentalisty, příležitostného kritika, ... Šťastné blues aneb Z deníku Jaroslava Ježka ... ... Šťastné blues aneb Z deníku Jaroslava Ježka František Cinger. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky . nakladatel: KTN: rok vydání: 2007 ... Šťastné blues, aneb, Z deníku Jaroslava Ježka od 30 K ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. > Beletrie > Romány a povídky > Biografické ... Kniha Šťastné blues aneb Z deníku Jaroslava Ježka ... ... . nakladatel: KTN: rok vydání: 2007 ... Šťastné blues, aneb, Z deníku Jaroslava Ježka od 30 K ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. > Beletrie > Romány a povídky > Biografické > Šťastné blues aneb z deníku Jaroslava Ježka. Šťastné blues aneb z deníku Jaroslava Ježka František Cinger. Skladem 5+ ks 186 Kč Běžná cena 229 K č. Ušetříte 43 Kč (19 %) Vložit ... Šťastné blues aneb Z deníku Jaroslava Ježka; Šťastné blues aneb Z deníku Jaroslava Ježka. Nakladatelství: Mladá fronta. Autor: František Cinger. ... Málo známá i zcela neznámá fakta o životě geniálního skladatele i muzikanta Jaroslava Ježka (1906 Praha - 1942 New York), jehož písničky zná snad každý. ... Hledáte Šťastné blues aneb Z deníku Jaroslava Ježka od František Cinger? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Málo...

INFORMACE

AUTOR
František Cinger
DIMENZE
5,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Šťastné blues aneb Z deníku Jaroslava Ježka.pdf

POPIS

Málo známá i zcela neznámá fakta o životě geniálniho skladatele i muzikanta Jaroslava Ježka (1906 Praha – 1942 New York), jehož písničky zná snad každý. Téměř nevidomého člověka, který strávil jako dítě šest let ve slepeckém ústavu. A poté se vlastní pílí vypracoval ve víc než důstojného spolupracovníka Voskovce a Wericha i mnoha dalších umělců své doby. Přepracované a rozšiřené vydáni monografi e objevující Ježkovu společenskou aktivitu v boji proti fašismu i přinášející pravdivý příběh lidí, kteří ho v americkém exilu v roce 1941 připravili o možnost vystoupit se svou Sonátou na mezinárodním hudebním festivalu. Známý popularizátor V+W, Osvobozeného divadla, Miroslava Horníčka odhaluje také Ježkův soukromý a milostný život.

Chcete si přečíst knihu?Šťastné blues aneb Z deníku Jaroslava Ježka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Cinger. Číst Šťastné blues aneb Z deníku Jaroslava Ježka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY