Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav

Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav - Nick Oehme, | Jesuslecitona.org

...ungli velkoměsta - Městem bez obav Nick Oehme, Susanne Wille ... Psi v džungli velkoměsta | eKnihy, elektronické knihy ... ... . Běžná cena: 359 Kč ... Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav. Obsah. Zväčšiť obrázok. Akcia. Autor: Nick Oehme, Susanne Wille. ... prostě a zkrátka naučí vás i vašeho čtyřnožce pohybovat se v džungli velkoměsta s jistotou a bez obav. Odporúčame. Detail. Nejoblíbenější plemena psů - Naučná karta Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, hi ... Nick Oehme: Psi v džungli velkoměsta - Městem bez obav ... ... . Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy. Psi v džungli velkoměsta. Kdo napsal knihu Psi v džungli velkoměsta? Autorem je Nick Oehme, Susanne Wille. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Psi v džungli velkoměsta. Městem bez obav. Psi a velkoměsto - jde to vůbec dohromady? Mohou psi vůbec žít v domě bez zahrady, často v bytě malých rozměrů, jehož majitel či majitelé mizí na celý den do práce? Psi v džungli velkoměsta - Městem bez obav - Oehme Nick,Wille Susanne Psi a velkoměsto - jde to vůbec dohromady? Mohou psi vůbec žít v domě bez zahrady, často v bytě malých rozměrů, jehož majitel či majitelé mizí na celý den do práce? A co teprve, když pes překročí práh bytu a ocitne se v rušné ulici plné aut ... Kupte knihu Psi v džungli velkoměsta od Susanne Wille, Nick Oehme na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Psi v džungli velkoměsta - Městem bez obav - Oehme Nick, Wille Susanne - Psi a velkoměsto - jde to vůbec dohromady? Mohou psi vůbec žít v domě bez zahrady, často v bytě malých rozměrů, jehož majitel či majitelé mizí na celý den do práce? A co teprve, Psi a velkoměsto - jde to vůbec dohromady? Mohou psi vůbec žít v domě bez zahrady, často v bytě malých rozměrů, jehož majitel či majitelé mizí na celý den do práce? A co teprve, když pes překročí práh bytu a ocitne se v rušné ulici plné aut, autobusů a tramvají, o proudících davech lidí nemluvě. Jak se má chovat, na co má dávat pozor, jak se ... Psi v džungli velkoměsta - Městem bez obav Oehme Nick, Wille Susanne. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Grada. ISBN. 978-80-271-0582-3. EAN. 9788027105823. Počet stran. 208 . ... prostě a zkrátka naučí vás i vašeho čtyřnožce pohybovat se v džungli velkoměsta s jistotou a bez obav. Kniha: Psi v džungli velkoměsta (Susanne Wille, Nick Oehme)(Susanne Wille, Nick Oehme) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk E-kniha: Psi v džungli velkoměsta (Nick Oehme a Susanne Wille). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!...

INFORMACE

AUTOR
Nick Oehme,
DIMENZE
12,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav.pdf

POPIS

Psi a velkoměsto – jde to vůbec dohromady? Mohou psi vůbec žít v domě bez zahrady, často v bytě malých rozměrů, jehož majitel či majitelé mizí na celý den do práce? A co teprve, když pes překročí práh bytu a ocitne se v rušné ulici plné aut, autobusů a tramvají, o proudících davech lidí nemluvě. Jak se má chovat, na co má dávat pozor, jak se vyrovnat se všemi těmi pachy kolem? Jak se bezpečně dostat na druhou stranu ulice, jak sjet bez problémů po eskalátoru a nastoupit do metra? Těch otázek spojených s držením psa ve velkoměstském prostředí je opravdu nespočet a pro majitele psů bývá pořádný oříšek vychovat psa tak, aby se přizpůsobil uspěchanému rytmu života, aby život v uzavřeném bytě pro psa nebyl utrpením, aby si dovedl poradit v ožehavých situacích poznamenaných technickými vymoženostmi. Zkušení chovatelé psů, kteří jsou autory této knížky, vás spolehlivě provedou všemi úskalími, která pořízení psa a jeho držení ve velkoměstě přináší. Poradí s jeho výcvikem, podají spoustu užitečných tipů, pomohou řešit nejrůznější situace – prostě a zkrátka naučí vás i vašeho čtyřnožce pohybovat se v džungli velkoměsta s jistotou a bez obav.

Chcete si přečíst knihu?Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nick Oehme,. Číst Psi v džungli velkoměsta: Městem bez obav Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY