Dvě pohádky: Jak šlo vejce na vandr/Tři prasátka

Dvě pohádky: Jak šlo vejce na vandr/Tři prasátka - Margita Príbusová, | Jesuslecitona.org

...eči JavaScript. Všechny informace o produktu Kniha Axióma Tři prasátka/Jak šlo vejce na vandr, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Axióma Tři prasátka/Jak šlo vejce na vandr ... Dvě pohádky: Jak šlo vejce na vandr/Tři prasátka ... . Dvě pohádky: Tři prasátka, Jak šlo vejce na vandr Vtipná a veselá knížka s ilustracemi předního slovenského výtvarníka Vladimíra Krále navazuje na křehkou tradici bilderbuchů pro malé děti a zejména na předchozí úspěšný titul nakladatelství Buvik, Kozliatka (2013, česky Portál 2016). Tři prasátka / Jak šlo vejce na vandr Značka: Axióma Výrobní číslo: 978-80-7292-308-3 Tři prasátka, Jak šlo vejce na vandr Vtipná a veselá knížka s ilustracemi předního slovenského výtvarn ... Kniha: Tři prasátka /Jak šlo vejce na vandr | Knihy.ABZ.cz ... . Tři prasátka / Jak šlo vejce na vandr Značka: Axióma Výrobní číslo: 978-80-7292-308-3 Tři prasátka, Jak šlo vejce na vandr Vtipná a veselá knížka s ilustracemi předního slovenského výtvarníka Vladimíra Krále navazuje na křehkou tradici bilderbuchů pro malé děti a zejména na předchozí úspěšný titul nakladatelství Buvik, Kozliatka (2013, česky Portál 2016). Knížku lze opět číst z obou stran a děti zde najdou dvě známé a oblíbené pohádky … Kniha Tři prasátka /Jak šlo vejce na vandr iba za 3,24 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o....

INFORMACE

AUTOR
Margita Príbusová,
DIMENZE
3,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvě pohádky: Jak šlo vejce na vandr/Tři prasátka.pdf

POPIS

Vtipná a veselá knížka s ilustracemi předního slovenského výtvarníka Vladimíra Krále navazuje na křehkou tradici bilderbuchů pro malé děti a zejména na předchozí úspěšný titul nakladatelství Buvik, Kozliatka (2013, česky Portál 2016). Knížku lze opět číst z obou stran a děti zde najdou dvě známé a oblíbené pohádky navozující téma přátelství. Fenomenálně svěží a osobitě ilustrovaná knížka se na Slovensku zařadila mezi nejkrásnější knihy roku 2015.

Chcete si přečíst knihu?Dvě pohádky: Jak šlo vejce na vandr/Tři prasátka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Margita Príbusová,. Číst Dvě pohádky: Jak šlo vejce na vandr/Tři prasátka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY