Čtyřlístek na nebezpečném ostrově

Čtyřlístek na nebezpečném ostrově - Jaroslav Němeček, | Jesuslecitona.org

...: Čtyřlístek na nebezpečném ostrově ... Kniha Čtyřlístek na nebezpečném ostrově - Tomáš Nový ... ... . Autor: Tomáš Nový. Ilustrátor: Jaroslav Němeček. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Comics; Děti nad 10 let › Comics; ISBN: 978-80-87849-30-9. EAN: 9788087849309. Objednací kód: NA310994 Čtyřlístek na nebezpečném ostrově. Celkové hodnocení ... Neštítí se přitom ani únosu Myšpulína na ostrov, kde mají svou základnu. Zbylí tři přátelé se ho vydají za ... Kniha Čtyřlístek na nebezpečném ostrově - Tomáš Nový ... ... . Zbylí tři přátelé se ho vydají zachránit. Po mnoha peripetiích (například s místními domorodci) skončí zase tam, odkud vyšli. Myšpulín tedy vyro.. Čtyřlístek na nebezpečném ostrově Autor: Němeček, Jaroslav a Nový, Tomáš Nakladatel: Čtyřlístek EAN: 9788087849309 ISBN: 978-80-87849-30-9 Ilustrace: Němeček, Jaroslav Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 21,5 × 30 cm Rok vydání: 2018 Fifinka, Myšpulín, Bobík a Pinďa zažijí strhující dobrodružství v různých částech světa. Vše začne Myšpulínovým vynálezem SUPERMAGNETU. Ten sice odmítne vědecká veřejnost, ale ocení ho pirátští lupiči, kteří ho chtějí získat stůj co stůj. Neštítí se přitom ani únosu Myšpulína na ostrov, kde mají svou základnu. Hledáte Čtyřlístek na nebezpečném ostrově od Tomáš Nový? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Čtyřlístek: Na ne...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Němeček,
DIMENZE
4,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Čtyřlístek na nebezpečném ostrově.pdf

POPIS

Naši čtyři hrdinové Fifinka, Myšpulín, Bobík a Pinďav ní zažijí strhující dobrodružství v různých částech světa. Vše začne Myšpulínovým vynálezem SUPERMAGNETU. Ten sice odmítne vědecká veřejnost, ale ocení ho pirátští lupiči, kteří ho chtějí získat stůj co stůj. Neštítí se přitom ani únosu Myšpulína na ostrov, kde mají svou základnu. Zbylí tři přátelé se ho vydají zachránit. Po mnoha peripetiích (například s místními domorodci) skončí zase tam, odkud vyšli. Myšpulín tedy vyrobí nový obří supermagnet, jehož obrovská síla zničí celé pirátské sídlo. Ovšem zbytky magnetu, který se roztrhne na kousky, zůstanou v oceánu a způsobí záhadné mizení lodí podobně jako v Bermudském trojúhelníku.Myšpulín zbytky magnetu přepracuje na úspěšný odpuzovač nezdvořáků. Další vydáníknížky, která poprvé vyšla v roce 1992.

Chcete si přečíst knihu?Čtyřlístek na nebezpečném ostrově ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Němeček,. Číst Čtyřlístek na nebezpečném ostrově Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY