Nebe je naše

Nebe je naše - Luke Allnutt | Jesuslecitona.org

...láska. Autor citlivým avšak civilním stylem ukazuje, že cesta vedoucí od naděje k zoufalství a zpět není vůbec jednoduchá a neexistuje pro ni žádný recept, ale ... Nebe je naše - Apokryf.cz ... ... Vítáme vás na našich stránkách chovatelské stanice ,,modré nebe". Naše chovatelská stanice se nachází v Ledcích u Smečna nedaleko Prahy. Založena byla nedávno v prosinci 2017. Samozřejmě zkušenosti máme avšak s jinými plemeny. ... která je také úžasná. Nebe je naše je román plný zvratů - stejně jako život sám. Osloví každého, kdo ví, co znamená někoho ztratit, ale také každého ... Nebe je naše - Luke Allnutt | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . ... která je také úžasná. Nebe je naše je román plný zvratů - stejně jako život sám. Osloví každého, kdo ví, co znamená někoho ztratit, ale také každého, kdo ví, co je to velká láska. Autor citlivým avšak civilním stylem ukazuje, že cesta vedoucí od naděje k zoufalství a zpět není vůbec jednoduchá a neexistuje pro ni žádný recept, ale ... Autor: Luke Allnutt Názov: Nebe je naše Rok vydania: 2018 Vydavateľ: Plus Počet strán: 352 Orig. názov: We Own the Sky Preklad: Kateřina Bártová Veľmi dobre si spomínam na knihu Třetí poločas od Kluuna, ktorú som dočítala so slzami v očiach. Dojáky s rakovinou radšej už nevyhľadávam, no Nebe je naše ma lákalo. Tak veľmi, že aj napriek rozsahu (knihám nad 300 strán ... Nebe je naše je poutavý, srdcervoucí příběh o tom, jak se vyrovnat se ztrátou toho, co milujeme nejvíce. Luke Allnutt provází čtenáře nejtemnější beznadějí zpět k naději, a to s elegancí, emocionálním nábojem a neselhávajícím morálném kompasem....

INFORMACE

AUTOR
Luke Allnutt
DIMENZE
3,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebe je naše.pdf

POPIS

Rob Coates v životě dosáhl všeho, po čem toužil. Je úspěšný, šťastně ženatý a má báječného synka Jacka, s nímž je každý den plný dobrodružství. Poté však jeho rodinu zasáhne nelítostná nemoc a vše změní. Rob se ocitne na dně a nedokáže překlenout propast, jež ho náhle odděluje od jeho života a především od jeho ženy, které se zcela odcizí… Jedinou útěchu nachází ve fotografování míst, která navštívil se synem. Pomůžou mu vzpomínky na šťastné chvíle dojít smíření a odpuštění? Nebe je naše je román plný zvratů – stejně jako život sám. Osloví každého, kdo ví, co znamená někoho ztratit, ale také každého, kdo ví, co je to velká láska. Autor citlivým avšak civilním stylem ukazuje, že cesta vedoucí od naděje k zoufalství a zpět není vůbec jednoduchá a neexistuje pro ni žádný recept, ale také ukazuje, že i srdce, které zasáhla hluboká rána, se může naučit znovu bít. Luke Allnutt je britský novinář a spisovatel, vyrůstal ve Velké Británii, ale od roku 1998 žije v Praze se svou českou manželkou a dětmi. Pracuje jako redaktor rádia Svobodná Evropa a publikoval řadu článků na téma politiky Východní Evropy a odborných článků o využívání technologií. Jeho románový debut Nebe je naše (We own the Sky, 2018) vyvolal literární senzaci ještě před vydáním. Autor v ní uplatnil vlastní zkušenost s bojem proti rakovině.

Chcete si přečíst knihu?Nebe je naše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luke Allnutt. Číst Nebe je naše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY