Vousáči: Péče, střihy, trendy

Vousáči: Péče, střihy, trendy - Captain Peabody Fawcett R.N. | Jesuslecitona.org

...sáči - Péče, střihy, trendy. V záležitostech stylu, ať už se jedná o nošení plnovousu, kníru, nebo rozhodnutí chodit ... KNIHA: Vousáči - péče, střihy, trendy - Páni v najlepších ... ... ... Kód: 0312682 Autor: Fawcett Captain Peabody EAN: 9788075295064 Dostupnost: více jak 100ks. ks. Cena s DPH: Kniha Vousáči. Péče, střihy, trendy je ta pravá publikace pro muže, kteří si přejí udělat krok správných směrem, ať už to znamená cokoli. Penzionovaný námořní kapitán Peabody Fawcett, neohrožený cestovatel a dobrodruh a současně dodavatel a výrobce prvotřídních pánských holicích potřeb, vás srdečně zve ... Vousáči od Peabody Captain Fawcett v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno ... Kniha Vousáči | Knihy pre každého ... ... Vousáči od Peabody Captain Fawcett v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Vousáči. Péče, střihy, trendy : Captain Peabody Fawcett R.N. V záležitostech stylu, ať už se jedná o nošení plnovousu, kníru, nebo rozhodnutí chodit hladce vyholen, jde obvykle o osobní volbu jedince, neboť v moderním životě je jen málo oblastí, kde... Přečtěte si články k tématu Trendy účesy 2019. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme pro vás seznam nejčtenějších a nejoblíbenějších článků s klíčovým slovem Trendy účesy 2019, které hledáte. Na této stránce najdete články, fotografie i videa k tématu Trendy účesy 2019....

INFORMACE

AUTOR
Captain Peabody Fawcett R.N.
DIMENZE
9,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Vousáči: Péče, střihy, trendy.pdf

POPIS

V záležitostech stylu, ať už se jedná o nošení plnovousu, kníru, nebo rozhodnutí chodit hladce vyholen, jde obvykle o osobní volbu jedince, neboť v moderním životě je jen málo oblastí, kde se trvá na přísně omezujícím stylu vousů či účesu. Holičský rádce moderního džentlmena je praktická příručka pro muže, kteří chtějí vypadat co nejlépe. Kniha čerpá z autorových bohatých kulturních zkušeností, jež získal na svých cestách po světě, a obsáhlého studia historických pramenů a nabízí úžasné postřehy získané od nejuznávanějších holičů na světě, lazebnických umělců, vyznavačů stylu a mistrů bradýřského oboru. Kapitán Fawcett vyzdvihuje roky ověřené postupy zdokonalené pro moderní použití a připojuje srozumitelné návody, jak na to. Text prošpikovaný vtipnými postřehy a podnětnými historickými a literárními citáty doplňuje spousta úžasných fotografií. Holičský rádce zevrubně prozkoumává veškeré aspekty vzhledu moderního džentlmena a zamýšlí.

Chcete si přečíst knihu?Vousáči: Péče, střihy, trendy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Captain Peabody Fawcett R.N.. Číst Vousáči: Péče, střihy, trendy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY