Umění naslouchat

Umění naslouchat - Erich Fromm | Jesuslecitona.org

...Edited by Jaro Křivohlavý, Translated by Michaela Šramlová ... UMĚNÍ NASLOUCHAT | Edita Santiago ... . 1. vyd ... Umění naslouchat. Erich Fromm. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Myšlenkově hluboká, nesmírně čtivá knížka obsahuje přepisy nahrávek přednášek, rozhovorů a seminářů slavného psychologa a sociologa. Tato kniha není výkladem tzv. psychoanalytické ... Na tomto kurzu vám předám kousek z tohoto umění naslo ... Komunikace je hra — iVysílání — Česká televize ... ... Na tomto kurzu vám předám kousek z tohoto umění naslouchat a číst i mezi řádky. Chcete-li lépe porozumět svému partnerovi či partnerce, být lepší vrbou svým kamarádům, nebo konečně pochopit svůj tým nebo svého šéfa - toto je kurz pro vás. Umět pochopit druhé je základním předpokladem fungujících vztahů a také ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Jak naslouchat signálům těla a napojit se na svou skutečnou podstatu? Jeden z nejuznávanějších představitelů funkční medicíny Jan Vojáček vám ukáže, jak ve vlastním organismu probudit schopnost samoléčby a najít ztracenou harmonii. Umění být zdráv může ovládnout kdokoli - zjistěte, jak na to! Parametry knihy Umění naslouchat se stalo ztraceným uměním. Ačkoliv jsme se naučili komunikačním nástrojům jako je čtení, psaní a verbalizování již v dětství, umění aktivního a empatického naslouchání je často přehlíženo. Výzkum naznačuje, že lidé přesně chápou a pamatují si přibližně 50% toho, co slyší....

INFORMACE

AUTOR
Erich Fromm
DIMENZE
4,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění naslouchat.pdf

POPIS

Navzdory svým plánům za svého života Erich Fromm o psychoanalytické terapii skoro nic nepublikoval. Jak však píše jeho žák Rainer Funk, každý, kdo byl Frommem analyzován, pocítil jeho „neúprosnost hledače pravdy a kritického průvodce, ale také mimořádnou schopnost vcítění, blízkost a bezprostřednost ve vztahu k druhým“. V souladu s tím, že Fromm nezaložil novou terapeutickou školu, jeho stati na téma psychoanalýzy neinformují o žádných technikách. Zde předkládané texty, jež uspořádal právě Rainer Funk, spíše informují o Frommově vztahu s duševně trpícími lidmi naší doby a o jeho schopnosti individuálního vnímání základních problémů člověka. Analytik se v jeho pojetí učí vycházet především sám se sebou a je sám sobě nejbližším pacientem, takže pacient se v určitém smyslu stává jeho analytikem. Soubor zde předkládaných textů je přepisem nahrávek Frommových přednášek a rozhovorů, které tak mají povahu mluveného slova a důležitým způsobem charakterizují Ericha Fromma jakožto člověka.

Chcete si přečíst knihu?Umění naslouchat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erich Fromm. Číst Umění naslouchat Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY