Román života

Román života - Jan Antonín Baťa | Jesuslecitona.org

...ri nazvali "pripoviješću o osobama", a koja je danas dobila naziv roman ... Vladimir Vladimirovič Nabokov - Wikipedie ... .Od grčkih romana sačuvani su uglavnom oni koji obrađuju ljubavnu ... Román je jedním ze základních literárních žánrů, se kterým se setkáváme v literatuře již po mnoho století, a svou popularitu si drží dodnes. Zjednodušeně lze říci, že román představuje rozsáhlé vyprávění, ve kterém jsou zachycena různá společenská prostředí a osudy mnoha postav v průběhu delšího ... Rovnováha života - psychologický román. 207 likes. Hana Klímová ... Janáček : román života (Book, 1993) [WorldCat.org] ... ... Rovnováha života - psychologický román. 207 likes. Hana Klímová se v den svých 29. narozenin dovídá diagnózu rakoviny prsu. Nenastoupí léčbu, nýbrž odcestuje, aby zajistila budoucnost své postižené... O smyslu života v Lásce a trápeních v Nelásce. Jsme to my, kdo stoji u kormidla našeho života? Dřeme se zbytečnč proti proudu? Máme jasný cíl kam chceme doplout? Povídání o ... Roman ŽiVOT Institute of Rock Structure and Mechanics of Academy of Sciences of Czech Republic V Holešovickách 41, 182 09 Prague, Czech Republic ABSTRACT. The Mine I

INFORMACE

AUTOR
Jan Antonín Baťa
DIMENZE
9,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Román života.pdf

POPIS

Románová autobiografie z exilového literárního odkazu československo-brazilského průmyslníka vychází v novém vydání ke kulatým výročím Baťova narození (120) a vzniku Československa (100). Svižné vyprávění s prvky zemitého slováckého dialektu, jak je čtenáři znají již z předchozích svazků, začíná vzpomínkami na rané dětství v chudé uherskohradišťské čtvrti Rybárny. Pokračuje líčením školních a učednických roků u bratra Tomáše ve Zlíně, a konečně prvních let v továrně – procházející peripetiemi Velké války – pod často tvrdým Tomášovým vedením až ke vzniku Československa v roce 1918.

Chcete si přečíst knihu?Román života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Antonín Baťa. Číst Román života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY