O krok před peklem: (Antologie Kladivo na čaroděje)

O krok před peklem: (Antologie Kladivo na čaroděje) - Jiří Pavlovský | Jesuslecitona.org

...zraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů - a to mluvíme jen o kladných hrdinech ... Kladivo na čaroděje série | Databáze knih ... . 0. kniha v sérii Kladivo na čaroděje. O čem je kniha O krok před peklem? Svět Kladiva na čaroděje skrývá nepřeberné množství příběhů plných akce, napětí, černého humoru, magie, démonů, zombií a jiného sajrajtu. Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, ... O krok před peklem - kolektiv autorů | Knihy Dobrovský ... . Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů - a to mluvíme jen o kladných hrdinech. Kupte knihu Kladivo na čaroděje O krok před peklem (collegium) s 22 % slevou za 311 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. O krok před peklem Informace / Anotace ke knize: O krok před peklem Svět Kladiva na čaroděje skrývá nepřeberné množství příběhů plných akce, napětí, černého humoru, magie, démonů, zombií a jiného sajrajtu. Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů - a to mluvíme jen o kladných hrdinech. O krok před peklem Antologie ... Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů - a to mluvíme jen o kladných hrdinech. ... Kladivo na čaroděje A - O krok před peklem, Antologie , Antologie - Svět Kladiva na čaroděje skrývá nepřeberné množství příběhů plných akce, napětí, černého humoru, magie, démonů, zombií a jiného sajrajtu. Ty nejlepší jsme shromáždili ve sbírce, na níž se kromě autorů jednotlivých dílů podíleli i další známé tváře české fantastiky a najdete v ní ... Objednávejte knihu Kladivo na čaroděje - O krok před peklem / Antologie v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Autoři antologie: Martin D. Antonín, Karel Doležal, Dušan D. Fabian, Jan Hlávka, Jana Jůzlová, Markéta Klobasová, Štěpán Kopřiva, Jakub Mařík, Ondřej S. Nečas, Jiří Pavlovský, Martin Paytok, Darek Šmíd. Kniha O krok před peklem získala na databázi knih vynikající hodnocení 88 %....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Pavlovský
DIMENZE
10,2 MB
NÁZEV SOUBORU
O krok před peklem: (Antologie Kladivo na čaroděje).pdf

POPIS

Svět Kladiva na čaroděje skrývá nepřeberné množství příběhů plných akce, napětí, černého humoru, magie, démonů, zombií a jiného sajrajtu. Ty nejlepší jsme shromáždili ve sbírce, na níž se kromě autorů jednotlivých dílů podíleli i další známé tváře české fantastiky a najdete v ní také vítěznou povídku literární soutěže „Napiš si své Kladivo“. Čeká na vás pořádná nálož v podobě třinácti akčních a zábavných dobrodružství naší netradiční čtyřky hrdinů!

Chcete si přečíst knihu?O krok před peklem: (Antologie Kladivo na čaroděje) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Pavlovský. Číst O krok před peklem: (Antologie Kladivo na čaroděje) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY