Bílá tma

Bílá tma - Zdenka Hamerová | Jesuslecitona.org

...así, během něhož dochází k silnému sněžení doprovázenému větrem ... Bílá tma - Wikipedie ... . Během takových dní se ve slovenských Tatrách odehrává příběh skupiny partyzánů zatlačených do hor. Několik zraněných a ošetřujících se skryje v zemljance. Válečný snímek Františka Čápa Bílá tma vznikl k oslavám čtvrtého výročí Slovenského národního povstání. Tvůrci v něm zpracovali skutečnou epizodu z průběhu této významné historické události, ovšem zcela v duchu tehdejší ideologie, akcentující spojení českých, slovenských a sovětských partyzánů či vojáků a vyzdvihující úlohu „lidu" a Rudé ... BÍLÁ TMA - ÚNOR 2018. Vítejte na mé stránce :-) ani nevíte jak js ... Bílá tma (1948) - Release Info - IMDb ... ... BÍLÁ TMA - ÚNOR 2018. Vítejte na mé stránce :-) ani nevíte jak jsem šťastná, že Vás moje fantazie baví číst. Moc za to děkuji, bez Vás by psaní nemělo smysl. Pokud jste sem zabloudili náhodou a ještě nic nečetli, pak vám musím doporučit- rozhodně si přečtěte některou ze sedmi detektivek od Zdenky Hamerové. Lucie Bílá & Kamil Střihavka - A pohádky je konec (Nesmrtelná teta) Lucie Bílá - CZ & SK FANS. 9K views · March 7. 4:29. Lucie Bílá - Denim blue (live) ... Pages Public Figure Musician/Band Lucie Bílá - CZ & SK FANS Videos Tma. ......

INFORMACE

AUTOR
Zdenka Hamerová
DIMENZE
12,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Bílá tma.pdf

POPIS

Markéta, které nikdo neřekne jinak než Rita, se dostala do velkých nesnází. Rozvedená a bez prostředků se s dětmi musela vrátit do rodného městečka, kde začala pracovat jako sestra v nedalekém Domově pro seniory. Podle její kamarádky Lídy tam ale není všechno v pořádku. Jenže než Ritě prozradí svá zjištění, je nalezena mrtvá. Dům, kde teď Rita s dětmi bydlí, je v podstatě na samotě. Přesto se tam mrazivou nocí ozývá dětský pláč. Jak je to možné? A proč Lída zemřela? Souvisí to s domovem pro seniory? Rita hledá odpovědi a samotné jí při tom jde o život.

Chcete si přečíst knihu?Bílá tma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenka Hamerová. Číst Bílá tma Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY