Andělské duše: Meditace a cvičení z duchovního světa

Andělské duše: Meditace a cvičení z duchovního světa - Petra Schneider | Jesuslecitona.org

...duchovní bytosti - meditace - životní harmonie, Počet stran: 134, Cena: 218 Kč, Rok vydání: 2010, Nakladatelství: Fontána Ve své nové knize se Petra Schneiderová věnuje lidské duši z praktického i duchovního hlediska současně ... Kniha: Andělské duše - Petra Schneider | Knihy.ABZ.cz ... . Ukazuje, jak najít přístup k vlastní duši a jak objevit schopnosti, jež nám dosud zůstaly skryty. ... Andělské duše Meditace a cvičení z ducho 189 CZK Nov ... Velký babiččin snář Pohled do jiného světa. Andělské duše. 248 Kč. Podtitul: Meditace a cvičení z duchovního světa. ... Ve své nové knize se Petra Schneiderová věnuje lidské duši z praktického i duchovního hlediska so ... Andělské duše | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Velký babiččin snář Pohled do jiného světa. Andělské duše. 248 Kč. Podtitul: Meditace a cvičení z duchovního světa. ... Ve své nové knize se Petra Schneiderová věnuje lidské duši z praktického i duchovního hlediska současně. Ukazuje, jak najít přístup k vlastní duši a jak objevit schopnosti, jež nám dosud zůstaly skryty. Tím, že posílíme svůj vztah k duši ... Andělské duše Meditace a cvičení z ducho. ... Ve své nové knize se Petra Schneiderová věnuje lidské duši z praktického i duchovního hlediska současně. Ukazuje, jak najít přístup k vlastní duši a jak objevit schopnosti, jež nám dosud zůstaly skryty. Tím, že posílíme svůj vztah k duši, naučíme se odstranit ... Meditace; Nejvýznamnější díla: Od utrpení k blaženosti; Velké mistrovské karty; Pomoc z duchovního světa; Andělské duše Meditace a cvičení z ducho; Léčení andělů, archandělů a mistrů - Karty; Léčení andělů, archandělů a mistrů v praxi; Andělské duše Meditace a cvičení z ducho; Andělé stojí při nás Je docela pravděpodobné, že po několika minutách takovéto meditace usnete, což je v pořádku. Proto tohle cvičení doporučuji provádět ráno po probuzení, kdy je nejmenší pravděpodobnost, že usnete. Naopak večer, je to výborné cvičení na rychlé a spolehlivé usnutí. Po chvíli se naše mysl stane zaměřenou jen na tento jediný objekt. V ten moment můžeme myšlenky mnohem snáze ovládat. Koncenraci uvolníme a naše již tichá mysl nám umožní vstoupit do duchovního srdce. Je to totiž z našeho duchovního srdce, odkud meditace spontánně vytryskne jako pramen vody. Žijeme v Matrixu a díváme se na svět jen klíčovou dírkou.Využíváme tak své schopnosti, možnosti a mozkovou kapacitu jen z pár procent. Pojďme se z Matrixu odpojit a vstoupit do světa nových schopností a možností, které naše duše má? Probuzením své duše můžeme začít žít novou kvalitu svého života.. Budeme se věnovat hlubokým meditacím, propojovat se s...

INFORMACE

AUTOR
Petra Schneider
DIMENZE
10,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Andělské duše: Meditace a cvičení z duchovního světa.pdf

POPIS

Ve své nové knize se Petra Schneiderová věnuje lidské duši z praktického i duchovního hlediska současně. Ukazuje, jak najít přístup k vlastní duši a jak objevit schopnosti, jež nám dosud zůstaly skryty. Tím, že posílíme svůj vztah k duši, naučíme se odstranit blokující zábrany. • Co mě uspokojuje? • Jak dosáhnu štěstí? • Jaké mám schopnosti? • Čeho chci v životě dosáhnout? Zkontaktujeme se s duševními průvodci, s oněmi bytostmi, které nás celý život podporují. Každý člověk má strážného anděla a duševního průvodce, s nimiž se při meditacích a cvičeních podle této knihy potkává.

Chcete si přečíst knihu?Andělské duše: Meditace a cvičení z duchovního světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Schneider. Číst Andělské duše: Meditace a cvičení z duchovního světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY